Fytoestrogeny pro hormonální rovnováhu žen i krásné poprsí

19.12.2011 00:01
Bylinky

Fytoestrogeny jsou látky rostlinného původu s estrogennim účinkem. Fytestrogeny mají pozitivní účinky na lidské zdraví.

PM PhytoGen komplex od Firmy Solgar

Doplněk stravy - Obsahuje standardizovaný extrakt z thajského kudzu (Pueraria mirifica) obsahující 16mg miroestrolu v tabletě - zatím nejsilnějšího objeveného fytoestrogenu a vitamíny B.

Pravé thajské kudzu, které roste pouze ve dvou provinciích Thajska má dlouhou historii použití pro krásnou pleť, vlasy, sílu a vitalitu.

Kudzu obsahuje několik fytoestrogenů (rostlinných estrogen). Kudzu je jediným zdrojem miroestrolu. Miroestrol je podobný estriolu, slabému estrogenu, který se nachází v ženském těla e a který má ochrannou funkci pro zdraví.

PM phytogen komplex se primárně doporučuje pro řešení problémů v menopauze:

-          Noční pocení

-          Návaly

-          Špatná nálada

-          Bolesti hlavy

Dále je účinný i při premenstruačním syndromu - PMS

Ve studiích byl PM PhytoGen komplex účinnější než ostatní fytoestrogeny ze sóji či červeného jetele.

Přidané vitamíny B pomáhají zmírnit další problémy vyskytující se v menopauze jako je únava a stres.

PM PhytoGen komplex od firmy Solgar je vyroben za použití Smartabsorb(TM) technologie , která zaručuje správnou vstřebatelnost složek ve střevě. Výrobek je vhodný i pro vegany.

PM PhytoGen komplex můžete zakoupit na www.001shop.cz či přímo v prodejně 001shop.cz Krakovská 22, Praha 1 od Po do Pá mezi 10-19. hod a v sobotu mezi 10-13. hod.

New HerBust Balance

New HerBust Balance je vědecky vyvinutá směs 8 rostlinných bylinných výtažků.Použité byliny se u žen tradičně užívají pro vyrovnání hormonálních výkyvů bez vedlejších účinků. Podporuje hormonální rovnováhu a nemá žádné nepříjemné vedlejší účinky, naopak má žádoucí kladné vedlejší účinky: jeho užíváním dochází ke zvětšení a zpevnění poprsí a pomáhá též snížit nadváhu díky hormonální rovnováze.

Přípravek neobsahuje estrogen ani jiné hormony. Obsahuje látky hormonům podobné:Fytoestrogeny, které mohou napodobovat činnost ženských hormonů, jako je estrogen a progesteron, napomáhají řídit hladinu těchto hormonů v těle tím, že ovlivňují činnost žláz s vnitřní sekrecí. Tyto účinky nabývají na významu zejména po nástupu menopauzy (klimakteria).Fytoestrogeny jsou čistě přírodní látky rostlinného původu, které působí jako ženské hormony estrogen a progesteron.

Užívání přípravku New HerBust Balance má výborné výsledky při odstraňování obtíží jako jsou: nepravidelná menstruace, neplodnost, PMS, křeče v podbřišku, nadměrné krvácení, podrážděnost, klimakterické obtíže, návaly horkosti, bolesti dělohy a vaječníků, nervozita, nespavost a dalších obtíží vyvolaných hormonální nerovnováhou.

Pokud je přípravek užíván již v průběhu puberty, zaručí svými pozitivními účinky na hormonální rovnováhu zdravý a přirozený vývoj pohlavních orgánů a žláz u dospívající dívky. Je také výborným prostředkem pro vyrovnání hormonálních výkyvů způsobených těhotenstvím nebo při nástupu menopauzy (klimakteria). Mladé matky si pochvalují jeho účinky především z důvodu znovunabytí hormonální rovnováhy po porodu a zpevnění poprsí po ukončení kojení.

V období menopauzy (klimakteria) ženy velmi trpí návaly horkosti, nervozitou, podrážděností a změnou nálady. Snížení hladiny estrogenu způsobuje vyplavování vápníku z těla a tím řídnutí kostí, obávanou osteoporózu zvýšení rizika rakoviny a má negativní vliv na hladinu cholesterolu s následným zvyšujícím se rizikem cévních onemocnění. Tyto ženské problémy mají společný základ : pokles hladiny estrogenu z důvodu útlumu činnosti vaječníků a následné hormonální disbalanci - nerovnováze. V období menopauzy (klimakteria) se důsledkem poklesu hladiny estrogenu také zastaví rozvoj prsní tkáně a následné ztrátě pružnosti prsní tkáně, prsní tkáň se zmenšuje a ochabuje.

New HerBust Balance můžete zakoupit na www.001shop.cz či přímo v prodejně 001shop.cz Krakovská 22, Praha 1 od Po do Pá mezi 10-19. hod a v sobotu mezi 10-13. hod.

 

Související články

Fytoestrogeny

27.5.2011 00:00

Dong Quai

6.6.2006 00:00

Jak mít krásná ňadra I. díl

8.7.2003 00:00

Vliv přípravku ERDIC na zkrášlení ženského poprsí

5.2.2001 00:00

Krásné poprsí bez hormonů a bez silikonu

1.6.2000 00:00

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Našla jsem odkaz www.pece-o-dekolt.cz, je tam poměrně hodně informací,...
ovonel  |  22.1.2012 20:28

herbust mi v 16 moc pomohl s vývinem prsou. Teď po kojení bych je chtěla...
Linda  |  9.2.2012 22:20

Jsou i lepší přírodní preparáty, třeba Beauty Bust Balance je...
Andrea  |  6.9.2012 13:34

... a jsou i přírodní zdroje :)
mau-mau  |  7.9.2012 08:18

Třeba ten výše zmíněný Bust Fix stojí teď před Vánoci asi 575 Kč....
Pavla  |  20.11.2013 22:23

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *