Přírodní bylinná terapie v menopauze

8.3.2005 00:00
Bylinky

Přípravek HRT značky Swiss je bezpečná, spolehlivá a účinná přírodní nehormonální terapie pro všechny menopauzální ženy. Zmírňuje příznaky menopauzy a předchází vzniku zdravotních komplikací, ke kterým se ženy stávají v postmenopauze více náchylné. Nezáleží zda mají výrazné, popř. střední potíže nebo jsou bez příznaků. Jde současně o prevenci zejména pro oblast kardiovaskulárního systému a prevence osteoporózy a rakoviny prsu.

Smldinec neboli divoký jam (Dioscorea villosa) dodává formuli 5% diosgeninů. Obsahuje steroidní prekurzory (biologicky významné výchozí látky), které regulují hormonální funkce syntézu progesteronu. Pomáhají kontrolovat záněty, relaxují svaly, snižují riziko vzniku osteoporózy a endometriózy. Pomáhají upravovat hladinu krevního cukru a tím zpomalují degenerativní změny v tkáních.

Ploštičník (Cimicifugae racemosa) dodává formuli 2,5% triterpenoidů. Má účinky podobné estrogenu. Pomáhá snížit hladinu luteinizačního hormonu, který přispívá k návalům horka, nočnímu pocení a poševní atrofii. Snižuje bolestivost a upravuje rovnováhu hormonů. Zlepšuje psychický stav a snižuje práh k nadměrnému podráždění. Také zmírňuje poruchy spánku a problémy s koncentrací.

Červený jetel (Trifolium pratense) dodává formuli 8% isoflavonů. Je výborným zdrojem fytoestrogenů (isoflavonů), ty pomáhají organismu snížit návaly horka, předchází úbytku kostní hmoty, udržují zdraví kardiovaskulárního systému a snižují riziko zhoubného bujení. Též zlepšuje spánek, náladu a zvyšuje libido.

Andělika čínská (Angelica sinensis) dodává formuli 1% liguistidů. Je pravděpodobně nejdůležitější prostředek působící jako kardiovaskulární a hormonální tonikum (posilující látka), které zmírňuje menopauzální symptomy. Má antispazmatické (křečím zabraňující), protizánětlivé a antikoagulační (bránící vzniku krevních sraženin) vlastnosti. Pomáhá též proti vysoušení poševní sliznice.

Drmek obecný (Angus-castus) dodává formuli 0,5% angusidů. Obsahuje progesteronu podobné sloučeniny, které stimulují uvolňování luteinizačního hormonu a potlačují uvolňování folikuly stimulujících hormonů, které se podílejí na vzniku menopauzálních obtíží. Pomáhá udržovat hormonální rovnováhu, zmírňuje náladovost, úzkostné stavy a nespavost. Již ve starém Řecku byl drmek obecný používán jako afrodisiakum.

Lopuch větší (Arctium Lappa). Jeho přírodní močopudné vlastnosti pomáhají regulovat hladinu cukru v krvi a zmírňovat záněty. V tradiční herbální medicíně se používá na čištění krve, jater a zmírňování bolestivosti, zvláště v případech artritidy a podobných zánětlivých onemocnění. Pomáhá stimulovat vyměšování žluče a snižuje riziko vzniku zhoubných nádorů. Dále byly pokusem na zvířatech prokázány účinky i protinádorové působení.

Kapsle mají chlorofylový povrch (zelená barva) pro lepší stabilizaci produktu a lepší vstřebatelnost.

Více informací naleznete na 001shop.cz

Související produkty

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Mohli by ste pridať aj dávkovanie extraktu z kotvičníka? Predáva sa...
Ali  |  15.10.2010 08:10

Kotvičník je bylinná vigra.
Kotvičník  |  15.10.2010 12:36

Musela jsem vyhledat nějaký přírodní produkt nejen na menopauzy ale i na...
Majka  |  23.8.2014 16:30

Dobrý deň ak by ste chceli poradiť nejaký dobrý prírodný produkt...
beba  |  21.6.2015 15:15

Na potíže kolem menopauzy je spousta přípravků. Fungují málo. Stojí...
žena  |  21.6.2015 18:07

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *