Regalen na podporu trávení, funkce jater a žlučníku

7.4.2000 00:00
Bylinky

Regalen lze využít nárazově jako účinný prostředek ke zlepšení trávení. Lze jej chápat i jako první pomoc při dietních chybách. Pro období nadcházejícího jara je ale doporučován zejména pro "jarní úklid" organismu.

Detoxikace zaručuje buňkám normálně se množit a pracovat. Pokud začnete svoje tělo detoxikovat, nebudete kromě své vlastní vůle potřebovat žádné drastické diety na hubnutí. Jestliže vše funguje jak má, a je-li vaše genetická výbava na dobré úrovni, pak neztloustnete.
Když se tělo nestačí detoxikovat, dochází k postupnému ukládání metabolických zplodin v tukové tkáni, kloubech a dalších částech těla. Začínají se objevovat lehké zánětlivé stavy ve střevech a ta přestávají plnit svou funkci. Dochází k nedostatečnému vstřebávání prvků, vitamínů a dalších potřebných živin. V tomto stavu nám nepomohou žádné megadávky multivitamínů a prvků, protože je zde narušen proces asimilace a tělo začíná chřadnout. Nedostávají se mu životně důležité látky pro výživu organismu. Tím nejsou narušena pouze střeva, ale i další orgány, protože mezi nimi existuje určitá provázanost, kterou zejména čínská medicína bere v úvahu při komplexní léčbě člověka. Regalen ovlivňuje především meridián jater, žlučníku a tří zářičů. Je vhodné jej tedy užívat zejména při alergiích, ekzémech, lupence a astmatu, dále při zažívacích obtížích, funkčních poruchách žlučníku, žlučových kamenech a nadýmání, k regeneraci jater různým způsobem poškozených, a lze jej použít i jako prevenci onkologických onemocnění. Součástí sirupu jsou hořčiny, které silně ovlivňují metabolismus člověka a jeho detoxikaci. Působí přes vegetativní nervový systém, a podněcují tak i funkci srdce a krevního oběhu, čímž se mohou zlepšit stavy nervového vyčerpání.

Regalen si můžete koupit zde.

zdroj: časopis Energy

Související produkty

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

doktorko, doktorko - bioinformační přípravek ve smyslu léčení mi...
ema  |  25.12.2007 19:53

chtěla bych se zepata jestli může být funkce jater něčím nahrazena?
lilibu  |  8.4.2008 15:48

Komu to jako kurva cpeš...mě ty sračky nezajimají...=oP
johny tráva  |  19.4.2010 11:26

hhhhhhhhhhhhm fakt zajmavi :D
mahulena  |  19.4.2010 11:27

Doporučuji… Emulips velice mě pomohl při bolestech žlučníku. Je...
Eva  |  18.5.2011 09:39

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *