VIRONAL na podporu imunity

21.2.2000 00:00
Bylinky

Nastal čas selhávání našeho imunitního systému. Zimou oslabené tělo snadněji podléhá virům, bakteriím a dalším nepřátelům zdraví. Jen odolným jedincům se v tuto dobu nemoci vyhýbají. Pokud nemáme dostatek energie pro obnovení rovnováhy v těle, snižuje se nám imunita a ke stávajícím mikroorganismům se přidružují další, nové, na které naše tělo dosud se svým imunitním systémem stačilo. Jejich mutace jsou stále dokonalejší, rafinovanější, a jejich agresivnost narůstá.

Obrana vůči nim spočívá v perfektním imunitním systému. Ten je klíčem k budoucnosti člověka a jeho největším ochráncem.

Účinným prostředkem ke zvyšování imunity i k boji s akutní nemocí je Vironal. Komplex účinných látek obsažených v přípravku lze využít tedy nejen preventivně, ale především při různých virových infekcích jako jsou chřipky, angíny, teploty, nachlazení, rýma, nejrůznější virózy, k vyvolání pocení, při infekcích v oblasti dýchacích cest, dráždivém kašli a pro lepší činnost imunitního systému.
Přípravek je vhodný i při léčbě antibiotiky, kdy při jeho užívání dochází k synergickému efektu (zesilování léčebného účinku) proti agresivním virům.

Pokud nemáme žádné zdravotní problémy, začínáme při regeneraci pomocí pentagramu právě Vironalem. Ten ovlivňuje především energetickou dráhu plic a sleziny. Čínská medicína považuje slezinu za vstupní bránu sluneční energie, která oživuje hrubohmotné tělo. Ze sleziny je posílána do solárního plexu a odtud proudí přes nervový systém do všech částí těla. Svou silou energizuje každou buňku. Bez tohoto životního elixíru nemůže být žádná bytost. Podle čínské lékařské teorie, je-li člověk zdravý, slezina skladuje životní energii a čerpá ji z krve v tak velkém množství, že není možné ji použít uvnitř těla. Proto životní energie vyzařuje ven kožními póry v přímých linkách a zajišťuje určitou ochranu před viry, bakteriemi, negativním prostředím a pomáhá udržovat zdravý stav fyzického těla.

Obnovením správné funkce sleziny a plic si pro začátek zajistíme optimum životní energie a uděláme první krok na cestě ke zdraví.

Mnozí lékaři, léčitelé i běžní uživatelé považují Vironal za "zázračný" prostředek v boji proti virózám, chřipkám a onemocněním horních cest dýchacích. Pokud zachytíte první příznaky nemoci, dokážete i v základní dávce (3x1 lžička sirupu) po jednom dnu užívání svůj zdravotní stav stabilizovat. Dávkování je v akutních případech nutné bez obav zvýšit.

Vironal obsahuje mimo jiné byliny také česnekové výtažky s baktericidními účinky. Další významnou složku tvoří látky z lichořerišnice větší, které účinkují antibioticky a protizánětlivě.

Máte-li dobrou zkušenost s homeopatikem Oscillococcinum, doporučujeme vyzkoušet v kombinaci s Vironalem - podle některých lékařů se velice osvědčuje!

Vironal je výhodné užívat i preventivně, pokud trpíte některými chronickými chorobami ( např. paradontóza, záněty dutin apod. ).

Výrobek můžete zakoupit na www.001shop.cz

zdroj: Časopis Energy

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Dobrý den jak dlouho synek může užívat Vironal? Nastoupil do školky a...
Lenka  |  24.3.2013 18:06

S ním zkušenosti nemám. Já jsem si zvykla na PreveMax, protože mě nikdy...
Jitka  |  14.9.2013 22:17

Ctěla bych se zeptat, jestli Vironal může užívat má osmi letá vnučka,...
Pavlína  |  22.9.2013 16:52

Prosím o dotaz,manžel rozedmu plic a prudušky-špatné dýchání.Je po...
wtta@seznam.cz  |  24.2.2014 11:20

Dobrý den. Prosím o radu syn 5 let užívá Vironal už druhým měsícem...
Martina  |  7.3.2014 08:34

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *