Alveo - regenerace organismu silou přírody

Alveo

Produkt obsahuje vitamíny, minerály, stopové prvky a enzymy. Jedna odměrka obsahuje tolik vitamínů jako 5kg ovoce 25 druhů
Látky se extrahují ve vakuu a to ve 40°C vodě - tím jsou zachovány všechny možné vitamíny v maximálním množství. Výrobek je bez chemické konverzace. Skleněná láhev neznehodnucuje výrobek ani při delším skladování. Alveo neobsahuje alkohol!

Alveem se nelze předávkovat, můžete ho užívat s jinými léky a dokonce zvyšuje i jejich účinnost!
Alveo může užívat každý člověk - diabetici, děti, sportovci, těhotné i kojící ženy.

Alveo je vyhotoveno ve dvou příchutích. Obě příchutě obsahují naprosto stejné množství výtažků ze všech bylin, jen hroznová šťáva nebo peprmint zvyšují specifické účinky.

Grape - hroznová šťáva - pomáhá obzvláště při nemocech srdce, šedém zákalu, rakovině, snižuje nebezpečí infarktu a zástavy srdce.

Mint - peprmint - ovlivňuje tvorbu inzulínu, je vhodná pro diabetiky, doporučuje se pro astmatiky. Má velmi dobrý vliv na trávení a napomáhá při pálení žáhy, nadýmání, zmírňuje stresy a migrény.

SLOŽENÍ ALVEA:


Aloe pravé - Aloe vera

Domovem aloe je tropické a subtropické pásmo - zejména Afrika a Středomoří. Aloe obsahuje aloin, jež má příznivé účinky na zažívací trakt a projímací účinky. Výhodou je působení přímo v tlustém střevě. Šťáva aloe působí také desinfekčně a antibioticky. Aloe celkově působí jako posilující a podpůrný prostředek.

Pomáhá při léčbě artritidy (zánětlivého onemocnění kloubů), zmírňuje zažívací potíže, odstraňuje zácpu, regeneruje pokožku, účinně léčí popáleniny.

Žen-šen - Panax ginseng

Využívá se k léčbě únavy, poklesu pracovní výkonnosti a nedostatku koncentrace. Žen-šen zvyšuje celkovou fyzickou a psychickou výkonnost. Je ideální léčivou rostlinou pro stárnoucí lidi. Zrychluje myšlení a efektivně urychluje rekonvalescenci.

Glykosidy obsažené v kořeni regulují energetické zabezpečení funkcí orgánů a orgánových systémů a zvyšují adaptační možnosti centrálního nervového systému, výkonných orgánů a endokrinních žláz (včetně nadledvin). Působí proti stresu, a to tak, že chrání organismus před vyčerpáním a selháním adaptačních mechanismů. Kromě celkového zlepšení látkové výměny účinné látky také zvyšují aktivitu enzymů a stimulují syntézu bílkovin a nukleových kyselin ? tím napomáhají regeneraci tkání, orgánů a orgánových soustav, což se využívá zejména při rekonvalescenci po těžkých onemocněních anebo ve stáří. Dobré výsledky byli dosaženy i při zhoršeném průniku živin v organismu zapříčiněném aterosklerózou. Při podvýživě ženšen zlepšuje trávení, a tím přispívá k posílení organismu. Známé jsou i antidiabetické účinky rostliny ? dochází ke snížení vysoké hladiny cukru v krvi při cukrovce. Kromě dalších účinků má také ženšen vliv na krvetvorbu, glykosidy pomáhají snižovat krevní tlak. Při zevní aplikaci na kůži dochází k podpoře granulace a epitelizace, tj. k usnadnění a urychlení hojení ran.

Žen - šen sibiřský - Eleutherococcus senticosus

Jde o jedno z nejlepších přírodních léčiv pro kardiovaskulární systém. Atleti tuto rostlinu přímo milují, protože zvyšuje průtok krve srdcem a snižuje krevní tlak (avšak bez tendence tlak snižovat, pokud je normální). Eleuterokok patří také mezi nejznámější adaptogeny (pomáhá tělu dosáhnout harmonie s prostředím).

Působí preventivně při stavech tělesné únavy vyčerpanosti, ale také u cukrovky, rakoviny, revmatického onemocnění srdce a jiných kardiovaskulárních chorob, zajišťuje dobrý stav reproduktivních orgánů muže, zmírňuje následky radiace a chemoterapie.

Lékořice lysá - Glycyrrhiza glabra

Lékořici řadíme do skupiny rostlin, která znatelně ovlivňuje endokrinní systém. Nacházíme v ni především saponiny, dále pak glycyrrhizin a látky hormonální povahy. Účinné látky mají fytoncidní (protibakteriální) charakter. V malých dávkách se může užívat i dlouhodobě.

Bylina působí na sliznici žaludku a reflexně vyvolává zvýšenou sekreci v dýchacích cestách. Lékořice působí hojivě na žaludeční a dvanáctníkové vředy. Usnadňuje průběh žaludeční koliky, má protizánětlivé účinky, podporuje vykašlávání u nemocí plic a průdušek, léčí záněty dutiny břišní, působí bakteriostaticky a antivirově.

Růže šípková - Rosa canina

Růže šípková představuje jeden z nejlepších a nejdostupnějších zdrojů vitamínu C, dále obsahuje betakarotén, vitamíny skup. B, třísloviny a přibližně 4% minerálních látek.

Vysoký obsah vitamínu C zvyšuje odolnost organismu proti infekcím, jeho potřeba pro organismus se zvyšuje při onemocněních spojených s vysokými horečkami, je důležitý pro těhotné ženy, kojící matky i děti v období intenzivního růstu. Droga zlepšuje metabolismus a celkový zdravotní stav organismu. Šípky mohou být také součástí jarních kúr. Flavonidy obsažené v šípkách způsobují slabý diuretický účinek, takže drogu používáme při infekčních onemocněních ledvin, močového měchýře a zánětlivých stavech v oblasti urogenitálního traktu.

Jinan dvoulaločný - Ginko biloba

Chrání mozek a ovlivňuje jej příznivě na různých úrovních; chrání jej a zpomaluje jeho stárnutí. Výzkumy také ukazují, že pomáhá zpomalovat degenerativní změny na srdci a jiných orgánech. Jedná se skutečně o širokospektrální látku zpomalující stárnutí. V tradiční čínské medicíně se po celá staletí užívá jinanu i k léčbě impotence. Obsahuje léčivé složky pomáhající léčit alergické onemocnění a také hraje nezastupitelnou roli v léčbě cukrovky.

Je to nejúčinnější známý antioxydant, působí preventivně proti rakovině, léčí astma a alergie, je vhodný při léčbě demencí a Alzheimerovy choroby, léčí impotenci, pomáhá při migrénách.

Přeslička zimní - Equisetum hyemale

Působí jako diuretikum, pomáhá při alergiích, je vhodným doplňkem při léčbě prostaty, napomáhá absorbpci vápníku do těla, pomáhá při menopauze, zesiluje kosti, vlasy, nehty, zuby a všechny pojivové tkáně, léčí vředy a urychluje léčbu pomalu se hojících ran.

Levandule lékařská - Levandule officinalis

Pravděpodobně největší přínos levandule je spatřován v jejím výjimečném účinku na nervovou soustavu. Spočívá v nenásilné harmonizaci a optimalizaci jejího fungování. Pokud je současně užívána s jinými léčivými rostlinami, zvyšuje jejich účinek. S ohledem na tuto vlastnost je levandule výborným "adaptogenem". To znamená, že má posilující účinky při stavech únavy, a zklidňující při stavech stresu.

Účinný proti nespavosti, nadměrnému bušení srdce, předrážděnosti, migréně a bolestech hlavy, stavech deprese či závratích. Tlumí kolikové bolesti, výborný lék při žaludečním kataru, při střevním nadýmání, při průjmových onemocněních. Zevně se užívá do koupelí, při špatně se hojících ranách, nebo ve formě mazání při dně, revmatismu, zánětech nervů apod. Používá se také do kosmetických koupelí.

Mučenka pleťová - Passiflora incarnata

Primárně je na celém světě užívaná jako bylina snižující úzkost, nervozitu a napětí, vysoký krevní tlak, a k podpoře spánku. Využívá se také v léčbě svalových křečí, premenstruačních tenzí, potíží v menopauze a různých bolestí v průběhu těhotenství. Uklidňující a uvolňující účinek se úspěšně využívá při léčbě bronchiálního astmatu. Jiná využití mučenky, z nichž některá jsou doložena odbornou literaturou, zahrnují léčbu nervózních, hyperaktivních a snadno podrážditelných dětí.

Uvolňuje svalové napětí a křeče, zklidňuje při stavech podrážděnosti a úzkosti, pomáhá při stresu a z něj plynoucích bolestech hlavy, léčí nespavost, má obecný uklidňující a utišující účinek na celé tělo.

Tolice vojtěška - Medicago sativa

Vojtěška je známa svou bohatostí na zelené barvivo-chlorofyl, vlákninu, vitamíny, minerály a pro svou výživnou hodnotu také získala lidovou přezdívku "otec do všech jídel". Mezi jinými vyniká svou bohatostí na železo, vápník, magnesium, fosfor, sodík, draslík, chlor a křemík. Listy Vojtěšky obsahují osm základních aminokyselin.

Pozitivně působí na artritidu, působí jako mírné laxativum, je schopna regulovat menstruační cyklus, působí na astma a sennou rýmu, pozitivně upravuje obsah cholesterolu v krvi.

Jetel luční - Trifolium pratense

Původním místem výskytu jetele je Evropa, dnes je rozšířen i v USA. Jetel obsahuje skupinu látek označovaných jako ovlavony. Mimo jiné zahrnuje genistein a biochanin A. Při laboratorních studiích biochaninu A bylo zjištěno, že zabraňuje vzniku rakoviny v buněčných kulturách. Ukazuje se tak, že jetel je dobrým kandidátem na dietní potravinu, která může zabránit vzniku rakoviny.

Má protirakovinné účinky, působí jako antibiotikum a je vhodný při bakteriálních infekcích, velmi účinný proti ledvinovým a jaterním potížím, léčí kašel, bronchitis a jiné dýchací obtíže. Léčí ekzémy a lupenku, "čistí krev" a zklidňuje otoky.

Benedikt lékařský - Cnicus benedictus

Důležitými látkami jsou především třísloviny a silice, dále hořké glykosidy cnicin a benediktin, pryskyřice, flavonoidy, soli hořčíku, vápníku a draslíku, tanin, vitamíny skupiny B a jiné.

Přiměřeně malé dávky zvyšují žaludeční sekreci a povzbuzují žaludek. Benedikt se k těmto účelům kombinuje s hořcem, vachtou třílistou a pelyňkem. Větší dávky vyvolávají dávení a zvracení. Benedikt se užívá také jako lék proti únavě. Má antibiotické účinky, proto se užíval k léčení brucelózy (Bangova nemoc, vlnivá horečka - nemoc zvířat přenosná na člověka). Benedikt působí také na některé nemoci vyvolané viry. Osvědčil se při pásovém oparu. Je známý jeho choleretický a cholagogní účinek. Zmírňuje stres a depresi, posiluje srdce, zlepšuje krevní oběh, pomáhá při léčbě jater, zlepšuje trávení obzvláště tuků, podporuje tvorbu a vylučování žluče, působí desinfekčně a antisepticky.

Fenykl obecný - Foeniculum vulgare

Hlavní použití Fenyklu v minulosti bylo jako pomoc při trávení a také jako vynikající lék proti kašli. Tyto schopnosti si Fenykl zachoval dodnes.

Plody fenyklu obecného odstraňují křeče hladkého svalstva. Fenykl je výborným prostředkem proti nadýmání, čehož se využívá především v pediatrické praxi. Působí desinfekčně, napomáhá odstranění hlenů při onemocněních horních cest dýchacích. Hořký fenchon povzbuzuje pohyby střev a působí na vylučování trávicích enzymů. Fenykl působí slabě močopudně. U dospělých pacientů se kombinuje s dalšími drogami, na odkašlávání např. s kořenem lékořice, listem máty. Fenykl se přidává do čajových směsí pro vylepšení jejich chutě a vůně. V lidovém léčitelství se fenykl používá ke zvýšení laktace a na oční výplachy. Pomáhá při problémech se zažíváním, žaludečních křečích, střevních problémech, používá se jako lék proti chudokrevnosti, má uklidňující účinek na zánět průdušek a kašel, podporuje tvorbu mateřského mléka a snižuje bolest způsobenou revmatickým onemocněním.

Gotu Kola - Cantella asiatica

Původně asijský lék, který se používá na dálném východě pro léčbu široké palety problémů, jako např. astma, bronchitida, srdeční potíže, úplavice, nespavost, oční potíže, vyčerpání, záněty, vysoký krevní tlak, průjem a potíže při vylučování. V Indii se používá při onemocněních kůže, svalů a kloubů a zároveň k zlepšení úrovně inteligence a paměti. Gutu Kola je často představována jako "potrava pro mozek", protože má stimulační účinek na mozkové buňky. Zvyšuje duševní i fyzickou zdatnost, bojuje proti stresu.

Podporuje dlouhověkost, vyrovnává krevní tlak, zlepšuje paměť, pomáhá při poruchách spánku, zlepšuje pružnost a sílu cév, urychluje léčbu ran, působí preventivně u dermatitid, ekzémů, lupenky, celulitidy.

Puchratka kadeřavá - Chondrus crispus

Puchratka kadeřavá je mořská řasa rostoucí na skalách podél pobřeží Francie a Irska.

Působí proti zánětům plic, střev a ledvin, příznivě ovlivňuje vředové koliky, zápal plic a kašel, má pozitivní účinek na žaludeční vředy.

Hořec žlutý - Gentiana lutea

Ve středověku byl znám tím, že byl užíván jako protijed na různé otravy. Hořec má vynikající účinky na trávící a zažívací ústrojí. Některé složky Hořce působí antibakteriálně a antizánětlivě. Klinické testy prokázaly, že Hořec silně podporuje funkci jater, upravuje poruchy trávení, kladně působí na sekreci žaludečních šťáv, pankreatinu a střevních šťáv a působí proti pálení žáhy. Pozitivně ovlivňuje funkci slinivky a žlučníku.

Podporuje trávení a zažívání, zajišťuje správnou funkci jater a žaludku.

Chaluha měchýřnatá - Fucus vesiculosus

Chaluha měchýřnatá je mořská bylina, která je rozšířená na pobřežích Evropy a Severní Ameriky - je také získávána z oceánů. Obsahuje jód, který je nezbytně nutný pro optimální funkci štítné žlázy.

Je nejlepší přírodní rostlinou podporující úpravu hypofunkce štítné žlázy, snižuje nadváhu pomocí rozpouštění tuků, zklidňuje artritidu a revmatismus, má výborné protizánětlivé účinky, hubí nežádoucí střevní parazity.

Řebříček obecný - Achillea millefolium

Řebříček patří k nejužívanějším léčivkám vůbec. Již farář Kneipp před více než 100 lety ho nazval "králem v léčbě ženských nemocí", a rozhodně nikoli neprávem. Tlumí krvácení (nejenom gynekologické), potlačuje bolesti a koliky. Působí i močopudně a desinfekčně. Mírně též snižuje krevní tlak.

Snižuje vysoký krevní tlak, zlepšuje zažívání, účinně působí proti kolikám, preventivně působí proti nachlazení, virovým infekcím a bolestem v krku.

Sadec prorostlý - Eupatorium perfoliatum

Tuto rostlinu lze nalézt v Evropě, Asii a Severní Americe. Našimi předky byl využíván pro své "krev čistící" vlastnosti i pro příznivý účinek na činnost žlučníku. Po objevení jeho imunostimulačních účinků se začal používat proti virovým infekcím.

Je účinný při nachlazeních, chřipkách a kašli, léčí kožní potíže, podporuje chuť a trávení, zmírňuje chronický kašel a bronchitidu.

Paulinie nápojová - Paulinia cupana

Guarana je liána a pochází z amazonské nížiny. v současné době se pěstuje v Brazílii a Uruguaji. Amazonští indiáni používali semena guarany po celá staletí jako hlavní léčivo pro mnoho nemocí. Tato rostlina má povzbuzující účinky a zároveň snižuje bolest.

Výborně uvolňuje nervovou a svalovou soustavu, reguluje průtok krve, odstraňuje bolesti hlavy, uvolňuje zácpu, snižuje hladinu cholesterolu, vyrovnává váhový úbytek, protože emuluje tuk.

Slivoň pozdní - Prunus serotina

Řekové využívají a kultivují tuto bylinu již od roku 400 před n. l. Je dobře známá svou schopností odstraňovat ledvinové kameny a předcházet jim.

Obsahuje beta karoten a vitamín A, léčí nemoci vylučovací soustavy, omlazuje pokožku, léčí otoky.

Rdesno mnohokvěté - Polygonum multiflorum

Používá se k posílení svalstva, a proto je tak hojně používán atlety a mistry bojových umění v Asii. Je silným přírodním antioxydantem a vychytávačem volných radikálů, což má příznivé protistárnoucí účinky. Je považován za rostlinu primárně zlepšující plodnost díky své schopnosti zvyšovat počet spermií a činnost vaječníků. Několik klinických studií v Číně se zabývá možností využití této rostliny při léčbě vysoké hladiny cholesterolu, srdečních potíží a chronické bronchitidy. Používáno je i jako povzbuzující látka.

Zvyšuje energii a zpomaluje stárnutí, má protizánětlivé účinky, léčí žaludeční potíže, posiluje ledviny a játra, zmírňuje bolesti zad, posiluje kosti, vazivo, a svaly, snižuje cholesterol v krvi a podporuje krevní oběh.

Paprika křovitá - Capsicum Frutescens

Papriku jako léčivo používali již staří Májové. V 70. letech 20. století se paprika prosadila jako bylina dodávající nezbytně nutné látky k obnově pružnosti buněčných struktur tepen, cév a kapilár. Tím dochází k optimalizaci krevního tlaku. Capsaicin, aktivní složka papriky, vychytává chemické posly, kteří vysílají signály prostřednictvím receptorů bolesti periferního nervstva, čímž tlumí bolest. Používá se i preventivně jako prostředek zabraňující kornatění cév, náhlé mozkové příhodě a srdečním onemocněním.

Podporuje krevní oběh, pomáhá léčit artritidy a revma, účinná prevence nachlazení a chřipky, efektivní protizánětlivé vlastnosti, pozitivně ovlivňuje činnost srdce, ledvin, plic a žaludku, podporuje zažívání.

Skořicovník cejlonský pravý - Cinnamonum zeylanicum

Skořicovník se pěstuje na Cejlonu, v Číně, na Jávě a dalších tropických oblastech. Skořice je prostředkem s poměrně širokým desinfekčním a antibiotickým spektrem. Tradiční čínské lékařské školy si skořice neobyčejně váží. Tvrdí, že vyrovnává harmonii elementů jang a jin.

Zlepšuje trávení, působí protiprůjmově, posiluje duševní síly a svěžest, je výborným afrodiziakem.

Kardamon pravý - Elettaria cardamomum

V asijské medicíně se kardamon používá při astmatu, žaludečních problémech, hemeroidech a proti nežádoucímu zápachu z úst. Kardamon zlepšuje odbourávání bílkovin ze žlučníku a zabraňuje rozmnožování virů.

Optimalizuje funkci trávícího traktu, podporuje zažívání, léčí vřídky ústní dutiny, posiluje tělo, léčí mírně žaludeční obtíže, odstraňuje bolest při revmatických potížích.

Tymián obecný - Thymus vulgaris

Tymián je uváděn jako jedna z nejsilněji působících antibiotických léčivek. Je výborným desinfekčním prostředkem, zejména dýchacích cest, ale také trávicího ústrojí. V minulosti se používalo spalování tymiánu k magickému vyčištění prostoru - ve skutečnosti se jednalo o desinfekci okolního prostoru.

Snižuje následky senné rýmy, působí proti některým plísním a prvokům, pomáhá při potížích s hrtanem a průduškami, nachlazeních, kašli a chřipce.

Bylinné tonikum Alveo můžete zakoupit na www.001shop.cz nebo v poradenském centru Krakovská 22, Praha 1 od pondělí do pátku mezi 10 a 19 hod. a v sobotu od 10 do 13 hod.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (51)

 • Obrázek uživatele Bárta
  Bárta (anonym)

  Zajímalo by mě, kdo ALVEO vyrábí (a zkumá) a pod jakou firmou je evidován obchod "001shop" - v obchodním rejstříku chybí. Děkuji za odpověď.

  Feb 23, 2005
 • Obrázek uživatele Tomáš
  Tomáš (anonym)

  Alveo vyrábí firma Akuna - http://www.akuna-mlm.com/ a 001shop je registrován na MUDr. Moniku Klaudysovou

  Feb 26, 2005
 • Obrázek uživatele Luděk
  Luděk (anonym)

  Chachacha - zkuste denně sníst tolik vitamínů,kolik je v 5 kg ovoce a zeleniny - A ODVEZOU VÁS (nohama napřed)Kdy už si konečně tvůrci reklam a (jestliže je to pravda tak tvůrci preparátu) uvědomí,že poroučet větru a dešti se nedá!!!Proto lidičkové-chroupejme mrkev,jezme česnek,cibuli atd a nepolikejme nesmysly

  Feb 07, 2005
 • Obrázek uživatele Lu...
  Lu... (anonym)

  omlouvám se ..Nepolykejme...:-)

  Feb 07, 2005
 • Obrázek uživatele Marcela
  Marcela (anonym)

  Alveo mi opravdu pomohlo na alergii a lupenku. není to jen reklamní trik, i když jsem si to taky myslela. Doporučuji ho všem, je to potřeba vyzkoušet.

  Říj 02, 2006
 • Obrázek uživatele Franta
  Franta (anonym)

  Slyšel jsem, že ještě o malinko lepší je produkt Intra. Je to něco podobnýho, jako Alveo?

  Říj 03, 2006
 • Obrázek uživatele Katka
  Katka (anonym)

  Intru jsem zkoušela užívat na revma, ale pomohlo mi až alveo s onyx plus. Opravdu na něj nedám dopustit. Možná Intra pomáhá při jiných problémech.

  Lis 06, 2006
 • Obrázek uživatele Boris
  Boris (anonym)

  Sám produkty Akuny užívám 2 roky. Neměl jsem žádný zdravotní problém,uvědomuji si však, že když nedám peníze do prevence dříve či později je stejně dám doktorům. Co je lepší? Kopat studnu až když mám žízeň? Nebo si zajistit přísun vody stále? Každému kdo ví o čem mluvím, doporučuji si tyto produkty dát do ledničky a jejich užívání si zařadit jako rituál bez kterého se neobejde. Vrátí se vám to.

  Led 28, 2008
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  Honzíku, to Tvoje Aloe vera je proti Alveu pouhá vodička.

  Srp 25, 2008
 • Obrázek uživatele Ivana
  Ivana (anonym)

  Potřebovala bych radu. Jsem nemocná, už několik měsíců, mám vir, kterého se údajně nikdy nezbavím. Neustále oteklé uzliny, horečky, bolesti hlavy... Také jsem šílený alergik. Narazila jsem na tenhle článek, když už selhaly všechny zaručené prášky od doktorů. Vykašlala jsem se na to a hledám něco v bylinkách. Myslíte si, že by mi to mohlo pomoct? Nerada bych vyhodila peníze za něco co mi nepomůže. Moc děkuji za radu!

  Kvě 04, 2008
 • Obrázek uživatele Gabriela
  Gabriela (anonym)

  Ivano, předně je třeba si uvědomit, že Alveo není lék, ale doplněk stravy. Nikdo Vám tedy nezaručí, že Vám určitě pomůže. I doktoři Vám s jistotou nemohou říct, že Vám předepsný lék určitě zabere. Alveo má skvělou schopnost zbavovat organismus od toxinů,a výrazně dokáže posílit imunitní systém a tím nastartovat správný chod organismu. 95% nemocí vzniká důsledkem oslabení imunit.systému, ke kterému dochází právě zanesením našeho organismu balastem, třeba z léků,potravin atd. Účinky Alvea na alergii jsou prokázané, ale na každého jedince to působí jinak. Někomu to zabere dřív, někomu později. Zda Vám Alveo pomůže poznáte pouze tak, když to vyzkoušíte. Jestli budete mít zájem, můžete se mi ozvat na: gabriela.jandova2"seznam.cz

  Kvě 05, 2008
 • Obrázek uživatele Petra
  Petra (anonym)

  Dobry den. Je mi 31 let a prodelala jsem zardenky. I po mesici trpim unavovym syndromem a zazivacimy problemy,zpusobene podrazdenym zlucnikem i zaludkem. Lekar mi rekl,ze je to vse po tech zardenkach. Chtela bych Alveo vyzkouset. Je to vhodne? Dekuji.

  Srp 07, 2008
 • Obrázek uživatele Gabriela
  Gabriela (anonym)

  Petro, Alveo Vám mohu vřele doporučit.

  Srp 08, 2008
 • Obrázek uživatele Petra
  Petra (anonym)

  Dekuji za brzkou odpoved. Dozvedela jsem se o nem teprve pred tydnem. Mam dve deti 4,5 a 2 roky. Chtela bych davat Alveo i jim. Proto bych se chtela jeste zeptat na davkovani. Jak pro ne,tak pro me. Dekuji.

  Srp 08, 2008
 • Obrázek uživatele Gabriela
  Gabriela (anonym)

  Petro, jestli máte zájem o více informací, ozvěte se na kontakt, který jsem uvedla v odpovědi Ivaně,před Vašim prvním dotazem.

  Srp 08, 2008
 • Obrázek uživatele luate
  luate (anonym)

  Zdravím. Jestli ještě trvá Váš problém, napište na luate"atlas.cz

  Srp 17, 2008
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  Gábina lanaří na diskuzi o Podhorné,takže já všem prozradím,že daleko levnější a účinnější jsou gemoterapické přípravky od firmy Naděje Mgr Podhorné.Tato přírodní léčba je ve Francii velmi rozšířená.

  Srp 18, 2008
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  Tak to pěkně kecáš, na přípravky Mgr. Podhorné jsem se nechal nachytat reklamou v rádiu a vůbec mně nepomohly.

  Srp 19, 2008
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  Můžeš nějak prokázat, že produkty Mgr.Pohorné jsou účinnější, když tady lžeš, že jsou levnější. Schválně jsem se kouknul na její stránky. Produkt o obsahu 50 ml / 130- 195 kč, 225 ml / 530- 760 kč. Alveo je 950 ml, koukni na stránky Akuny a pak prndej.

  Srp 19, 2008
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  Proč se dohadujete chlastejte si každý to co vám vyhovuje. Stejně se nedohodnete co je lepší jak to prokážete? V obou táborech jsou lidé s produkty spokojení i nespokojení.

  Srp 19, 2008
 • Obrázek uživatele Honza
  Honza (anonym)

  Pokud je něco jako Tonikum a Adaptogen, tak je to skvělé. Pokud se to užívá pravidelně a dlouhodobě, určitě se projeví účinek. Ty byliny jsou určitě dobře vybrány a pokud není známo kolik procent je které byliny v nápoji, tak to silně připomíná složení Švédských kapek. Tam převládá Aloe Vera a hořké rostliny. Alveo obsahuje také Aloe Vera Gel, ale zatím jsem nikde nezjistil kolik procent je v balení. Proto pro jistotu doporučují těm, kteří Alveo již užívají ještě kombinaci s Aloe Vera Gelem. Zkušenosti jsou na www.aloe-gel.cz

  Srp 23, 2008
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  Alveo neobsahuje žádný Aloe Vera Gel. Alveo obsahuje 26 bylin, jednou z nich je aloe.

  Srp 24, 2008
 • Obrázek uživatele Jindra
  Jindra (anonym)

  Milý Honzíku, byla by hloupost, kdyby uživatelé Alvea, ještě užívali Aloe Vera Gel. Pěkný pokus prodejce tohoto produktu.

  Srp 24, 2008
 • Obrázek uživatele Jindra
  Jindra (anonym)

  Ještě otázečka. Doporučuješ také k užívání Aloe Vera Gelu užívat Alveo?

  Srp 24, 2008
 • Obrázek uživatele Honza
  Honza (anonym)

  Jindro, nemyslím že je to hloupost poradit lidem, kteří užívají Alveo užívat ještě Aloe vera gel, který zvyšuje účinnost potravin a léků. Je zcela jasné, že jsi zástupce Alvea a já jsem zástupce Aloe Vera gelu od Forever. Oba využíváme tento server k informacím a také k reklamě. Bez reklamy se lidé nedozví nic jak o Alveu, tak o Aloe Vera gelu. Jsou to jen informace na základě kterých se lidé sami rozhodnou a vyberou.

  Srp 24, 2008
 • Obrázek uživatele Jindra
  Jindra (anonym)

  Honzo, seš na fóru o Alveu. Nemám nic proti tomu, lidem poradit. Radit lidem, kteří užívají Alveo, aby současně užívali Aloe vera gel je však nesmysl. Alveo má vzhledem k počtu obsažených bylin mnohonásobně větší účinky než samotné aloe. Navíc má speciální bioaktivaci, která je patentem společnosti. Účinnost léků samozřejmě zvyšuje také. Účinky aloe jsou známé, proto je také v Alveu obsažené.

  Srp 25, 2008
 • Obrázek uživatele Renata
  Renata (anonym)

  Alveo je drahá voda a je k ničemu. Její prodejci jsou ale neodbytní, otravují, posílají spamy na e-maily, všude se vnucují. Je naprosto jasné proč : protože z prodeje mají velké provize. Další jejich "karierní postup" je v tom, že pod sebe lákají nové a nové lidi, aby jejich neúčinnou vodu prodávali a oni měli provize z lidí pod nimi. Sama jsem Aleveo vyzkoušela, když si koupíte minerálku s příchutí, bude mít na vás stejný účinek, jen vás vyjde podstatně levněji.

  Lis 15, 2008
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  Jéje, zase jedna chytrá, která neví jak funguje obchod systémem MLM a zřejmě si myslela, že po jedné odměrce bude zdravá.

  Lis 16, 2008
 • Obrázek uživatele Klára
  Klára (anonym)

  Sám produkty Akuny užívám 2...I já souhlasím. Mám jen ty nejlepší zkušenosti. Pomáhá všestranně, ale až po delší době. Hlavně to člověk hodně pocítí na té imunitě a vitalitě. Já si kupuju na eshopu výhodné 4 balení. Vyjde o hodně levněji než po jedné lahvičce. Zatím jsem ho levněji nesehnala. Pokud to někomu pomůže, je to eshop s různými přírodními potravinovými doplňky nejen od Akuny natural-shop.cz Nemám k syntetickým lékům důvěru :-) Přeji všem hodně zdraví

  Říj 22, 2009
 • Obrázek uživatele ALVEO.PINKY@seznam.cz
  ALVEO.PINKY@sez... (anonym)

  I já souhlasím. Mám jen ty...Kláro, pokud budete mít zájem, poradím Vám jak získat Alveo levněji.

  Říj 23, 2009
 • Obrázek uživatele Gabriela
  Gabriela (anonym)

  I já souhlasím. Mám jen ty...Kláro, dík za doporučení, ale bohužel zde mají alveo hodně drahé - 1230 Kč. Využila jsem nabídky pod tvým příspěvkem a dostala jsem informace, jak se dá alveo kupovat za 816 Kč, což je opravdu velký rozdíl. Jinak děláš dobře, že syntetickým preparátům nevěříš. Mají malou vstřebatelnost - využitelnost a obsahují plnidla, která zanáší organismus a tím vlastně víc škodí jak pomáhají. Ještě jednou dík za tvůj příspěvek, díky kterému se mohu dostat k alveu za opravdu přijatelnou cenu.

  Říj 25, 2009
 • Obrázek uživatele Bohumil
  Bohumil (anonym)

  ALVEO je jistě zajímavý produkt. Vím však o levnějším, účinnějším, českém, s větším "záběrem" a na přírodní bázi, produktu. Sám jej užívám k plné své spokojenosti. Mám o něm dost informací o které se mohu se zájemci podělit, pokud mi napíší na: bohumiljaeger@gmail.com

  Říj 25, 2009
 • Obrázek uživatele *
  * (anonym)

  ALVEO je jistě zajímavý... Bohušu, založ si své vlastní diskusní fórum na ty tvé sračky a neotravuj všude.

  Říj 26, 2009
 • Obrázek uživatele pro Bohumila
  pro Bohumila (anonym)

  Bohumil je univerzální specialista na cokoliv a ví si rady s každou chorobou. Ale asi mu ty kšefty s lidskou blbostí moc nejdou, když takhle zoufale inzeruje na všech diskusích.

  Říj 26, 2009
 • Obrázek uživatele Samuela
  Samuela (anonym)

  Intru jsem zkoušela užívat...Taky znám alveo, je to super produkt, používáme ho, když je zle. Pomáhá na různé neduhy, jako astma, i alergie apod. Když jej ale vysadíte tak do roku to tu máte zas, ikdyž už třeba v menším měřítku. Mé děti již astma nemají, alergie - na to se musí alveo pít před sezonou minimálně měsíc, pak jste také bez alergických příznaků. Celkově vám je lépe již po měsíci. Nejlépe užívat aspoň tři měsíce.

  Dub 15, 2010
 • Obrázek uživatele Jindra
  Jindra (anonym)

  Taky znám alveo, je to super...To, že po ukončení užívání Alvea dojde opět ke zhoršení stavu je logické. Organismus začne opět trpět nedostatkem vitamínů a minerálů, dochází zase k zanášení organismu toxiny a podobnými jedy, dochází k oslabení imunity. Zároveň to dokazuje, že Alveo opravdu skutečně funguje. Alveo se může užívat nepřetržitě, není návykové. Pro děti máme PINKY.

  Dub 15, 2010
 • Obrázek uživatele Marta88
  Marta88 (anonym)

  NEJLEVNĚJŠÍ ALVEO NA INTERNETU!!! 849,- !!!!! http://aukro.cz/item1322900918_akuna_alveo_nejlepsi_cena_na_internetu.html

  Lis 16, 2010
 • Obrázek uživatele kris
  kris (anonym)

  taky užívám Alveo už půl roku a můžu říct, že je opravdu super. měla jsem problémy s cytologii a už je v pořádku,pomáhá mi i s uklidněním a na únavu. je to vážně skvělý produkt, pokud by někdo chtěl vědět více tady je můj mail r.kristyna@seznam.cz a písněte, můžem o Alveiku popovídat.

  Led 17, 2011
 • Obrázek uživatele Jindra
  Jindra (anonym)

  www.zdravi-a-uspech.cz

  Srp 09, 2011
 • Obrázek uživatele Petra
  Petra (anonym)

  Zdravím, můžete mi prosím někdo poradit, zda je alveo vhodné již pro 1,5leté dítě? Mám pro syna koupené alveo a pinky. Syn má atopický ekzém, astma a řadu alergií hlavně potravinové. Prodejce mně řekl, že alveo smí užívat už i několikatýdenní mimina. Od doktorů máme zakázané jakékoliv bylinky a když už tak máme vydržet nejméně do třech let. Do tří let je největší riziko vypěstování alergií. Bojím se abych něco nepokazila, zda z užíváním ještě vydržet? Ale na druhou stranu si říkám, že bylinky jsou rozhodně lepší než to co do něj cpou neustále doktoři. Budu ráda za vaše názory. Petra.

  Zář 08, 2011
 • Obrázek uživatele Petra
  Petra (anonym)

  Zdravím, můžete mi...Ještě jsem zapomněla dodat, když jsem četla dávkování, tak je psané až od tří let

  Zář 08, 2011
 • Obrázek uživatele libor
  libor (anonym)

  Dobrý den. Sám Alveo popíjím a mohu jen doporučit. Lepší člověku třeba tráví, trochu i zhubnete, můžete vyřešit i jiné zdravotní problémy. Třeba nachlazení odejde dříve. Tak že vřele doporučuji. Ale není taky všelék.

  Zář 18, 2011
 • Obrázek uživatele miky
  miky (anonym)

  Další zázrak to snad né.Možná je ho vyskoušet?

  Zář 19, 2011
 • Obrázek uživatele Simona
  Simona (anonym)

  Kláro, dík za doporučení,...kde se dá sehnat alveo za tuto cenu?

  Led 09, 2012
 • Obrázek uživatele Jindra
  Jindra (anonym)

  kde se dá sehnat alveo za...Dobrý den Simono,Alveo a ostatní produkty společnosti můžete mít s trvalou až 40 % slevou, když se u společnosti zaregistrujete. Registrace je trvalá a dědičná. Nyní máte možnost při zakoupení 4 láhví Alvea s 20 % získat zdarma registraci,dva dámské a dva pánské bio šampony. www.zdravi-a-uspech.cz Nic výhodnějšího není.

  Led 10, 2012
 • Obrázek uživatele Petra
  Petra (anonym)

  Alveo je drahá voda a je k...Alveo je super,nebyla jsem po něm unavená,žádná viroza a budu používat i nadále,protože jsem v lékárně nechala za letošní zimu 5000kč.Tak neví m teda co je předražený.A třeba vám nic nebylo proto, že jste Alveo užívala.Znám lidi kterým pomohlo na ekzémy,ale vypily 5 flašek.A to jsem tomu nevěřila.Jo a neprodávám to,aby jste si nemyslely,že naháním lidi.

  Kvě 17, 2012
 • Obrázek uživatele ,
  , (anonym)

  Alveo je super,nebyla jsem po...A za co jsi nechala v lékárně 5tis, kdyz piješ zázračné alveo?

  Kvě 17, 2012
 • Obrázek uživatele Petr
  Petr (anonym)

  zhruba pred osmi lety jsem dostal kvuli oslabené imunite streptokoka, doktor mi na to okamžite predepsal ty nejsilnejší ATB, nepomohlo to, následne jsem zkoušel všechny ruzné homeopatika, mezi nimi bylo i Alveo, ravit, lichorerišnice atd. zhruba pred 14-ti dny kamarádka prisla s tím, že bych mel vyzkoušet nejaké preparáty od Kyani, že prý to je novinka na Ceském trhu a ona s jejím prítelem se po tom cítí mnohem líp, že prý úcinek pocítili okamžite. Dali mi pár vzorku na vyzkoušení a musím ríct že mé telo bylo již po pár dnech vitálnejší. Ješte nemám overeno doktorem že jsem se té potvory zbavil na dobro, ale príznaky jsou po 14-ti dnech užívání pryc. Prý je to i velmi dobrá prevence na vše možné. Pokud máte zájem a jste ideálne ze stredoceského kraje, pak zavolejte slecnu Karolínu Kasíkovou tel. 775027563 která Vám ráda a ochotne poradí a v prípade zájmu poskytne preparáty na vyzkoušení. Pokud se bude ptát, tak kontakt máte od pana Petra Horvátha, ona už bude vedet. Popr. její email kkasikova@seznam.cz ps. za zkoušku nic nedáte, není nad to se cítit zase zdráv.

  Lis 01, 2012
 • Obrázek uživatele Věra
  Věra (anonym)

  Alveo je na nic-slušně řečeno. Kupte si Celaskon a účinky budou stejné.

  Led 21, 2014
 • Obrázek uživatele Petr
  Petr (anonym)

  Alveo je na nic-slušně...Jak usmněvné co jste tu napsala :-D

  Led 24, 2014

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama