Brahmi je přírodní tajemství východní medicíny proti chmurám

Také bojujete s chmurným podzimem? Čelíte stresu, nedostatkům koncentrace, negativním emocím? prostě celému tomu podzimnímu splínu? Věřte nebo ne, ale s tím vším může pomoci jedna bylina jménem Brahmi.

Tradiční východní medicína ji zná již tisíce let, Číňané jí přezdívají zázračný elixír mládí a nám se nyní dostává velice pohodlně, nasušená a připravená v kapslích Brahmi od Organic India.

 

Brahmi  (Centella asiatica) je na pohled drobná bylinka, v našem těle ale dokáže opravdové divy. Její výtažky podporují vitalitu, pozitivně působí proti mentálnímu stresu, u deprese, strachu, negativních emocí a nedostatku koncentrace a k tomu příznivě ovlivňuje paměť. Staří Číňané z ní každý den ujídali lístečky a dokonce ji brali i jako přísadu do kuchyně. Dnes to máme o něco jednodušší. Celá rostlinka Brahmi je nasušená v kapslích z rostlinné celulózy.

 

Vaše babička určitě neměla o civilizačních chorobách ani ponětí a volné radikály ji ani v nejmenším nemusely trápit. Časy se ale mění a stres a shon se zvyšují rychleji, než si na ně lidské tělo dokáže navyknout. Nejvíce trpí naše nervová soustava. Její buňky jsou dennodenně napadány škodlivými volnými radikály, které v těle vznikají jako odpadní produkt metabolismu. A my se tak potápíme do duševní a psychické nerovnováhy, ze které se jen těžko uniká. Proto je třeba tělu podat pomocnou ruku.

 

První cestu, kterou se vydává většina z nás, jsou syntetické léky. Ty by měly přinést okamžité výsledky, bohužel to ale často není tak jednoduché. Tělo si z nich nedokáže vybírat a tak je zkonzumuje všechny, v podstatě jako drogu. Naše očekávání pak mohou být na hony vzdálená tomu, co na sobě ve skutečnosti sami pozorujeme. Najít správnou dávku není jen tak.

 

Naštěstí existuje druhá možnost. Pustit do boje se stresem přírodní bylinku Brahmi. ?Tělo zpracovává látky přesně tak, jak samo právě potřebuje. Z bylin a potravin si vezme jen takovou dávku, která je pro něj v dané chvíli nejlepší,? vysvětluje MUDr. David Frej, uznávaný odborník na regeneraci a detoxikaci organismu. To znamená přímou cestu k duševní rovnováze bez výkyvů způsobených syntetiky. ?Účinné složky z Brahmi působí přímo na nervové buňky. Pomáhají jim v obnově a posilňují je proti dalšímu poškození,? doplňuje MUDr. Frej. Se zdravějším a silnějším nervovým systémem budete i vy lépe čelit stresu a špatným náladám a s nově nabranou vitalitou překonáte všechny nástrahy pochmurného podzimu.

 

Účinky regenerovaných buněk na duševní a psychickou rovnováhu je obvykle možné pozorovat již po třech měsících. Je tedy zřejmé, že nejde o žádné jednorázové řešení, které by rozhodilo vaše tělo z rovnováhy. S Brahmi postupujete přirozenou cestou a odměnou za vaší vytrvalost jsou dlouhodobé účinky a silný nervový systém.

Brahmi od Organic India je čistý bioprodukt. Neobsahuje žádné konzervanty ani extrakty, ale pouze celé byliny se všemi svými účinnými látkami. Jeho bio kvalitu dokládá mimo jiné evropský certifikát organické kvality EKOCERT, udělovaný jen produktům, které projdou přísnou kontrolou jeho inspekce, a označení pro organický produkt v České republice.

Dávkování: 1-2 kapsle denně s jídlem. Doporučuje se užívat nejméně jeden měsíc.

 

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (16)

 • Obrázek uživatele Kája
  Kája (anonym)

  Uznávaný odborník?!? A že jsem o tom věhlasném odborníkovi jakživa neslyšela?!? Tohle miluju, podvádět se nemá!!!

  Říj 05, 2010
 • Obrázek uživatele Petr
  Petr (anonym)

  Zas další reklama, je toho plný trh. 20Kč to stát nebude. Lékarna-TUZEX - tam už za chvíli budou prodávat i šroubky

  Říj 05, 2010
 • Obrázek uživatele simona
  simona (anonym)

  co treba svethubnuti.cz

  Říj 05, 2010
 • Obrázek uživatele Petr
  Petr (anonym)

  co treba svethubnuti.czbůček zapíjet bylinkovým čajem na hubnutí, česká realita

  Říj 05, 2010
 • Obrázek uživatele Targui
  Targui

  Uznávaný odborník?!? A že...Tak to si doplň vzdělání, Frej je skutečně docela známý, i ve světě, pokud vím, zabývá se hlavně ájurvédou.

  Říj 05, 2010
 • Obrázek uživatele Líza
  Líza (anonym)

  Doporučuju, opravdu funguje, zkusila jsem už leccos a reklamě jen tak nepodléhám, našla jsem si ho sama..

  Říj 06, 2010
 • Obrázek uživatele Alča
  Alča (anonym)

  Doporučuju, opravdu funguje,...také to tedy zkusím, dám na Tebe, prosím Tě ,potřebuji i detox. , co by jsi poradila. Dívám se na DETOX+ nebo CUPERS.Nebo znáš něco jiného. Díky

  Říj 06, 2010
 • Obrázek uživatele janko
  janko (anonym)

  já osobně používám 100% chlorellu a spirulinu a jsem nadšená http://chlorella-a-spirulina.euweb.cz/

  Říj 06, 2010
 • Obrázek uživatele Marek
  Marek (anonym)

  Brahmi pomáhá zklidnit a zostřit myšlení.

  Říj 06, 2010
 • Obrázek uživatele Targui
  Targui

  Brahmi pomáhá zklidnit a...brahmi: - příznivý účinek na nervovou soustavu - posiluje paměť - působí proti stresu - čistí krev - zpomaluje stárnutí a senilitu - podporuje imunitní systém atd. Na detoxikaci doporučuje ájurvéda častěji triphalu (směs bylin Haritaki, Amalaki, Bibitaki), používá se i zázvor a další bylinky, samozřejmě detoxikace nejsou jen byliny, ale i speciální dietní režim , který se v této době dodržuje a k tomu další procedůry (masáže, koupele, cviky...).

  Říj 06, 2010
 • Obrázek uživatele Líza
  Líza (anonym)

  také to tedy zkusím, dám...neznám, bohužel, snad pomůže toto..

  Říj 22, 2010
 • Obrázek uživatele Fakír
  Fakír (anonym)

  Obecně se Brahmí může používat dlouhodobě. Mně se ale osvědčilo brát jakékoliv ájurvédské přípravky 6 týdnů a poté trochu změnit složení. Dle mého názoru to je tak účinnější. Výjimkou jsou dlouhodobé vážné nemoci.

  Led 07, 2011
 • Obrázek uživatele Richard
  Richard (anonym)

  Brahmi funguje skvěle!!! Jen veldejší účinky mohou být popudlivost, vyšší sexualní touha a chuť na jídlo

  Feb 05, 2013
 • Obrázek uživatele jiho
  jiho (anonym)

  Máte tady nesmysl, Centella asiatica (gotu-kola, pupečník) a Bacopa monnieri (brahmi, bakopa) jsou dvě zcela odlišné rostliny! Je vidět, že se na internetu opisuje až příliš nekriticky.

  Pro 28, 2015
 • Obrázek uživatele Jirka
  Jirka (anonym)

  Uznávaný odborník?!? A že...Otázkou je, jestli Kája vůbec někdy slyšel o ajurvédě :)

  Pro 28, 2015
 • Obrázek uživatele kundalini
  kundalini (anonym)

  Brahmi funguje skvěle!!! Jen...Vedlejší účinky východních učení ,jsou klid v duši,spousta přátel, skutečná pravda a bohatý konto. Stres,nervozita,hádky svazují totiž potenciál,který tak mizí vniveč.Aktivujete li klíčovou sexuální čakru,budou se dít věci,které jste ještě nezažili. Soukromý léčitel Karel "Havel"

  Pro 28, 2015

Přidat komentář

Reklama

Reklama