DETOX+ na detoxikaci

DETOX+ je určen k důkladnému očištění organismu na buněčné úrovni. Provádí hlubokou očistu organismu od jedů, toxinů, zbytků solí a odpadních látek. Obnovuje a posiluje obranyschopnost. Pomáhá vstřebávání otoků. Zmenšuje vedlejší účinky radiace a chemoterapie. Zlepšuje krevní obraz a látkovou výměnu. Má protizánětlivý účinek. Čistí trávicí ústrojí, střeva a játra. Používá se při léčení alergií, kožních problémů, bronchitidy, astmatu. Je účinný při zánětlivých onemocněních mužského i ženského pohlavního a močového ústrojí.

DETOX+ čistí organismus a stimuluje imunitní a trávící systém.
Zvyšující se tempo života s sebou přináší - kromě jiného - nepravidelnost ve stravování. Při nepravidelnostech ve stravování jsou živiny tráveny pouze nedostatečně a navíc produkty rozkladu se jen těžko odvádějí z těla ven. Choroboplodné bakterie totiž zůstávají v organismu a mohou vyvolat závažné poruchy imunitního systému. Tím vzniká větší náchylnost k dalším infekcím.

Jediná složka, kterou Detox+ obsahuje - Uncaria tomentosa, je gigantická peruánská liána; rostlina, kterou jihoameričtí indiáni znali a používali už před 2000 let a kterou znají jako kočičí dráp (spár). Současná věda ji ale objevila teprve nedávno. Uncaria tomentosa roste v amazonských pralesích ve výšce 600 - 2000 metrů nad mořem, kde obrůstá ostatní stromy. Šamani indiánských kmenů tuto rostlinu používali k léčení výměnných a zánětlivých procesů, především žaludečního a střevního traktu a řady forem otoků. Detox+ odvádí z organismu toxické látky a nestravitelné zbytky potravy, přispívá k očištění jícnu, žaludku a trávicího ústrojí, usnadňuje trávení a posiluje imunitní systém. Peruánští Indiáni od dávných časů věděli, že Uncaria tomentosa je schopná ochránit jejich organismus před nemocemi a mnohé z nich léčit. Dík za začlenění Uncarie do současné medicínské praxe patří rakouskému přírodovědci Klausi Kiplingovi, který z ní dokázal získat několik rostlinných biologicky aktivních alkaloidů. Do současnosti se podařilo z Uncarie izolovat více než 20 složitých a jednoduchých chemických látek.

POUŽITÍ:
Biologicky aktivní doplněk výživy. Detox+ provádí hlubokou očistu organismu od jedů, toxinů, zbytků solí a odpadních látek; obnovuje a posiluje obranyschopnost; pomáhá vstřebávání otoků. Zmenšuje vedlejší účinky radiace a chemoterapie. Zlepšuje krevní obraz a látkovou výměnu. Má protizánětlivý účinek, čistí trávicí ústrojí, střeva a játra. Detox+ se používá při léčení alergií, kožních problémů, bronchitidy, astmatu, artritidy, artrózy a při zánětlivých onemocněních mužského i ženského pohlavního a močového ústrojí.

SLOŽENÍ:
Uncaria tomentosa 380 mg

OBSAH A OBVYKLÉ DÁVKOVÁNÍ:
Dóza obsahuje 60 průsvitných kapslí. Standardně se užívá jedna ráno a jedna večer společně s jídlem.

UPOZORNĚNÍ:
Detox+ neužívejte v době těhotenství, při kojení, onemocnění ledvin a při zvýšené citlivosti na složky obsažené ve výrobku. Není vhodné užívat ho po transplantaci tělesných orgánů.
POZOR! - může dojít ke změně konzistence stolice.

Více informací a možnost koupě ZDE.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (3)

 • Obrázek uživatele Luboš
  Luboš (anonym)

  Určitě detox+ vyzkouším a napíši Vám výsledek.

  Led 20, 2008
 • Obrázek uživatele Milda
  Milda (anonym)

  Ahoj my jsme vyzkoušeli taky jeden detoxikační přípravek a výsledek byl úžasný. Použili jsme ho na odstranění atopického ekzému u naší dcerky. http://www.zdravizbylinek.cz/cs/detoxikace-organismu/25-factor-base-detox.html

  Feb 03, 2015
 • Obrázek uživatele Ivana
  Ivana (anonym)

  Nabízím xenical, lék na hubnutí 84 tvrdých tobolek z české lékárny, záruka 2019, působí pouze ve střevech, tím že na sebe váže tuk z požitého jídla a odvádí jej do stolice. siplava@seznam.cz

  Srp 30, 2018

Přidat komentář

Reklama

Reklama