Bylinné receptury čínské dynastie Ming

Dynastie Ming byla jednou z nejstabilnějších a nejdéle vládnoucích dynastií čínské historie. Její panování trvalo od roku 1368-1644. Až do dnešní doby se zachovaly receptury čínské medicíny, kterými si panovníci té doby upevňovali zdraví.

V současnosti je v ČR prodává firma Starlife.

Gold Star je receptura dynastie Ming pro zvýšení síly, vytrvalosti a vitality. Obsahuje kombinaci bylin Cordyceps Sinensis (houba cordyceps - housenice čínská), Ganoderma Lucidum (reishi houba), Pseudostellaria Heterophylla (Pseudostelárie různolistá), Ginger Powder (zázvor), Gynostemma (ženšen pětilistý). Gold Star je bezpečný i pro dlouhodobé užívání, nemá žádné vedlejší účinky, a proto je preferován sportovci pro dosahování špičkových výkonů.

Cordyceps Star je receptura dynastie Ming s protinádorovým účinkem. Odbourává stres, zkvalitňuje spánek, podporuje funkce imunitního systému. Složení: Cordyceps sinensis (Housenice čínská), Ganoderma lucidum (Lesklokorka lesklá -reishi), Pseudostellaria heterophylla (Pseudostelárie různolistá), Zingerber officinalis (extrakt z kořene zázvoru), Gymnostemma pentaphyllum (Gymnostema).

Emperor Star je originální kombinovaná čínská formule dynastie Ming s velmi silnými vitalizujícími účinky. Je nazývána manažerskou formulí, neboť pro své výrazné posilující a povzbuzující účinky je vyhledávána lidmi, kteří jsou vystaveni enormnímu pracovnímu vytížení a stresu. Účinné složky jsou Radix Ginseng (ženšen), Radix Rehmannia, Rhizoma Polygonati, Fructus Lycil (kustovnice), Radix Astragalus, Radix Asparagi, Herb Cistanches, cocoa powder (kakaový prášek).

Regemax je formule připravená podle originálních čínských receptur dynastie Ming, která posiluje svaly, tkáně, klouby, urychluje hojení zlomenin a jiných zranění, urychluje přeměnu energie v organismu, zmírňuje bolesti kloubů způsobené věkem, zabraňuje kostním deformacím, posiluje imunitu. Obsahuje obohacenou rostlinnou bílkovina, L- arginin a sibiřský ženšen.

Life Star je bylinná formule připravená speciální technologií podle autentických čínských receptur. Patří k nejvýznamnějším formulím královské dynastie Ming. Posiluje imunitní systém, posiluje fyziologické vlastnosti organismu, čistí střevní stěny, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, zpomaluje stárnutí buněk mozku, žláz s vnitřní sekrecí, pokožky, jater, srdce. Zlepšuje spánek, paměť, zrak a myšlení, zvyšuje sexuální funkce organismu. Podporuje optimální funkce hormonálního systému (zvláště ženského).  Dodává energii, povzbuzuje zesláblý organismus. Obsahuje Radix Polygoni Multiflori, rýžový škrob.

Perillyl Star - Perilla frutescens (perila křovitá), je tradiční čínská bylina, jejíž výtažek je odedávna používán v tradiční čínské medicíně jako účinný protialergický prostředek. V dnešní době se jí dostává zvláštní pozornosti z důvodů jejích blahodárných účinků v léčbě některých druhů alergických onemocnění, a to bez vedlejších účinků.

Přípravky můžete zakoupit na www.001shop.cz či přímo v prodejně 001shop.cz Krakovská 22, Praha 1 (50m od Václavského nám.), tel.296230202, od pondělí do pátku mezin10-19 hod. a v sobotu mezi 10-13. hod.

 

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (2)

 • Obrázek uživatele Hana
  Hana (anonym)

  No nazdar: čínské receptury dynastie Ming míchané v Hostivicích. :-)))))

  Lis 13, 2011
 • Obrázek uživatele ŠTĚPÁNKOVÁ
  ŠTĚPÁNKOVÁ (anonym)

  PROSÍM,MŮŽETE MI NAPSAT K ČEMU JE DOBRÁ PŘÍMO LESKLOKORKA LESKLÁ? Štěpánková.

  Črv 24, 2016

Přidat komentář

Reklama

Reklama