Reklama

Fytoestrogeny pro hormonální rovnováhu žen i krásné poprsí

Fytoestrogeny jsou látky rostlinného původu s estrogennim účinkem. Fytestrogeny mají pozitivní účinky na lidské zdraví.

Fytoestrogeny jsou látky hormonům podobné:

Fytoestrogeny mohou napodobovat činnost ženských hormonů, jako je estrogen a progesteron, napomáhají řídit hladinu těchto hormonů v těle tím, že ovlivňují činnost žláz s vnitřní sekrecí. Tyto účinky nabývají na významu zejména po nástupu menopauzy (klimakteria).Fytoestrogeny jsou čistě přírodní látky rostlinného původu, které působí jako ženské hormony estrogen a progesteron.

Fytoestrogeny mají výborné výsledky při odstraňování obtíží jako jsou: nepravidelná menstruace, neplodnost, PMS, křeče v podbřišku, nadměrné krvácení, podrážděnost, klimakterické obtíže, návaly horkosti, bolesti dělohy a vaječníků, nervozita, nespavost a dalších obtíží vyvolaných hormonální nerovnováhou.

Pokud je přípravek užíván již v průběhu puberty, zaručí svými pozitivními účinky na hormonální rovnováhu zdravý a přirozený vývoj pohlavních orgánů a žláz u dospívající dívky. Je také výborným prostředkem pro vyrovnání hormonálních výkyvů způsobených těhotenstvím nebo při nástupu menopauzy (klimakteria). Mladé matky si pochvalují jeho účinky především z důvodu znovunabytí hormonální rovnováhy po porodu a zpevnění poprsí po ukončení kojení.

Reklama

V období menopauzy (klimakteria) ženy velmi trpí návaly horkosti, nervozitou, podrážděností a změnou nálady. Snížení hladiny estrogenu způsobuje vyplavování vápníku z těla a tím řídnutí kostí, obávanou osteoporózu zvýšení rizika rakoviny a má negativní vliv na hladinu cholesterolu s následným zvyšujícím se rizikem cévních onemocnění. Tyto ženské problémy mají společný základ : pokles hladiny estrogenu z důvodu útlumu činnosti vaječníků a následné hormonální disbalanci - nerovnováze. V období menopauzy (klimakteria) se důsledkem poklesu hladiny estrogenu také zastaví rozvoj prsní tkáně a následné ztrátě pružnosti prsní tkáně, prsní tkáň se zmenšuje a ochabuje.

 

 

Reklama

Komentáře

Verča (Út, 21. 6. 2022 - 22:06)
Chci mát zase krásné poprsí tak jako před těhotenstvím. Už máme doma 3 děti a další už nechceme. Kde si prsa nechat udělat? Je to všude stejné?
Lucie Snášelová (Čt, 23. 6. 2022 - 23:06)
I kdyby jste si prsa nechávala upravovat ještě před těhotenstvím, tak se nic nestane. Nemá to totiž vliv na kojení. vím to sama, protože jsem byla na zvětšení prsou a teď normálně dcerku kojím. Co ale doporučím, tak vybrat kliniku, kde používají kvalitní implantáty.
Verča (Pá, 24. 6. 2022 - 17:06)
A podle čeho? Jak jste vybírala vy kliniku, kde používají kvalitní implantáty?
Lucie Snášelová (Po, 27. 6. 2022 - 11:06)
Hledala jsem hlavně reference od lidí a hodně jsem se ptala na plavání holek, když jsem viděla že mají najednou mnohem pevnější prsa... Dostala jsem doporučení několikrát na kliniku perfectclinic.cz , a tak jsem si tam prsa také nechala udělat.
Reklama