Fytoestrogeny pro hormonální rovnováhu žen i krásné poprsí

Fytoestrogeny jsou látky rostlinného původu s estrogennim účinkem. Fytestrogeny mají pozitivní účinky na lidské zdraví.

PM PhytoGen komplex od Firmy Solgar

Doplněk stravy - Obsahuje standardizovaný extrakt z thajského kudzu (Pueraria mirifica) obsahující 16mg miroestrolu v tabletě - zatím nejsilnějšího objeveného fytoestrogenu a vitamíny B.

Pravé thajské kudzu, které roste pouze ve dvou provinciích Thajska má dlouhou historii použití pro krásnou pleť, vlasy, sílu a vitalitu.

Kudzu obsahuje několik fytoestrogenů (rostlinných estrogen). Kudzu je jediným zdrojem miroestrolu. Miroestrol je podobný estriolu, slabému estrogenu, který se nachází v ženském těla e a který má ochrannou funkci pro zdraví.

PM phytogen komplex se primárně doporučuje pro řešení problémů v menopauze:

-          Noční pocení

-          Návaly

-          Špatná nálada

-          Bolesti hlavy

Dále je účinný i při premenstruačním syndromu - PMS

Ve studiích byl PM PhytoGen komplex účinnější než ostatní fytoestrogeny ze sóji či červeného jetele.

Přidané vitamíny B pomáhají zmírnit další problémy vyskytující se v menopauze jako je únava a stres.

PM PhytoGen komplex od firmy Solgar je vyroben za použití Smartabsorb(TM) technologie , která zaručuje správnou vstřebatelnost složek ve střevě. Výrobek je vhodný i pro vegany.

PM PhytoGen komplex můžete zakoupit na www.001shop.cz či přímo v prodejně 001shop.cz Krakovská 22, Praha 1 od Po do Pá mezi 10-19. hod a v sobotu mezi 10-13. hod.

New HerBust Balance

New HerBust Balance je vědecky vyvinutá směs 8 rostlinných bylinných výtažků.Použité byliny se u žen tradičně užívají pro vyrovnání hormonálních výkyvů bez vedlejších účinků. Podporuje hormonální rovnováhu a nemá žádné nepříjemné vedlejší účinky, naopak má žádoucí kladné vedlejší účinky: jeho užíváním dochází ke zvětšení a zpevnění poprsí a pomáhá též snížit nadváhu díky hormonální rovnováze.

Přípravek neobsahuje estrogen ani jiné hormony. Obsahuje látky hormonům podobné:Fytoestrogeny, které mohou napodobovat činnost ženských hormonů, jako je estrogen a progesteron, napomáhají řídit hladinu těchto hormonů v těle tím, že ovlivňují činnost žláz s vnitřní sekrecí. Tyto účinky nabývají na významu zejména po nástupu menopauzy (klimakteria).Fytoestrogeny jsou čistě přírodní látky rostlinného původu, které působí jako ženské hormony estrogen a progesteron.

Užívání přípravku New HerBust Balance má výborné výsledky při odstraňování obtíží jako jsou: nepravidelná menstruace, neplodnost, PMS, křeče v podbřišku, nadměrné krvácení, podrážděnost, klimakterické obtíže, návaly horkosti, bolesti dělohy a vaječníků, nervozita, nespavost a dalších obtíží vyvolaných hormonální nerovnováhou.

Pokud je přípravek užíván již v průběhu puberty, zaručí svými pozitivními účinky na hormonální rovnováhu zdravý a přirozený vývoj pohlavních orgánů a žláz u dospívající dívky. Je také výborným prostředkem pro vyrovnání hormonálních výkyvů způsobených těhotenstvím nebo při nástupu menopauzy (klimakteria). Mladé matky si pochvalují jeho účinky především z důvodu znovunabytí hormonální rovnováhy po porodu a zpevnění poprsí po ukončení kojení.

V období menopauzy (klimakteria) ženy velmi trpí návaly horkosti, nervozitou, podrážděností a změnou nálady. Snížení hladiny estrogenu způsobuje vyplavování vápníku z těla a tím řídnutí kostí, obávanou osteoporózu zvýšení rizika rakoviny a má negativní vliv na hladinu cholesterolu s následným zvyšujícím se rizikem cévních onemocnění. Tyto ženské problémy mají společný základ : pokles hladiny estrogenu z důvodu útlumu činnosti vaječníků a následné hormonální disbalanci - nerovnováze. V období menopauzy (klimakteria) se důsledkem poklesu hladiny estrogenu také zastaví rozvoj prsní tkáně a následné ztrátě pružnosti prsní tkáně, prsní tkáň se zmenšuje a ochabuje.

New HerBust Balance můžete zakoupit na www.001shop.cz či přímo v prodejně 001shop.cz Krakovská 22, Praha 1 od Po do Pá mezi 10-19. hod a v sobotu mezi 10-13. hod.

 

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (6)

 • Obrázek uživatele Jana
  Jana (anonym)

  A jaká je cena?

  Led 13, 2012
 • Obrázek uživatele ovonel
  ovonel (anonym)

  A jaká je cena?Našla jsem odkaz www.pece-o-dekolt.cz, je tam poměrně hodně informací, máte stímto produktem některá zkušenosti? Děkuji

  Led 22, 2012
 • Obrázek uživatele Linda
  Linda (anonym)

  herbust mi v 16 moc pomohl s vývinem prsou. Teď po kojení bych je chtěla zase zpevnit, ale nevím, kde ho sehnat.

  Feb 09, 2012
 • Obrázek uživatele Andrea
  Andrea (anonym)

  Jsou i lepší přírodní preparáty, třeba Beauty Bust Balance je výbornej nebo krém Bust Fix, na ten nedám po dětech dopustit! Info o něm je na webu dekolt.hustej.net/bustfix.html.

  Zář 06, 2012
 • Obrázek uživatele mau-mau
  mau-mau (anonym)

  Jsou i lepší přírodní...... a jsou i přírodní zdroje :)

  Zář 07, 2012
 • Obrázek uživatele Pavla
  Pavla (anonym)

  A jaká je cena?Třeba ten výše zmíněný Bust Fix stojí teď před Vánoci asi 575 Kč. Je 3% ve slevě.

  Lis 20, 2013

Přidat komentář

Reklama

Reklama