Kdy užívat juku?

Výtažek z juky, která patří do čeledi liliovitých, obsahuje mnoho enzymů, saponinů, chlorofyl, antioxidanty a jiné účinné látky. Hlavním účinkem juky na lidský organismus je, že tělo zbavuje jedovatých látek. Zároveň přispívá k dokonalejšímu vstřebávání živin, zlepšuje trávení, posiluje a reguluje vyměšovací procesy.

Největší účinek juky se projeví při:

 • chronických onemocněních tlustého střeva (střevní katary, polypy, Crohnova choroba aj.)
 • onemocnění kloubů (zánět, artróza, dna..)
 • zvýšené hladině cholesterolu
 • hubnutí a celulitidě (vždy je třeba organismus pročistit!)
 • jarní detoxikační a omlazovací kúře

  Během užívání juky je nutné přijímat dostatečné množství tekutin. Kapsle se vždy zapíjejí 2 velkými sklenicemi vody, aby se toxické látky snadněji vyloučily.

  Na začátku kúry může dojít k hojnému vylučování moči, k mírnému průjmu, ke snížení hladiny cukru a vápníku v krvi. Je to důsledek zrychleného metabolismu a vliv detoxikace. Je možné se tomu vyhnout pozvolným zvyšováním dávek a správným stravováním.

  Juku si můžete objednat na https://www.001shop.cz: Je vhodné využívat tolik balení,kolik je vám desítek let - takže čtyřicátníci 4 balení, padesátníci 5 balení...

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Související produkty na 001shop.cz: 
Zařazení na fórum: 

Komentáře (8)

 • Obrázek uživatele Petra
  Petra (anonym)

  Očistná kůra Yuccou by se měla dělat dvakrát do roka, abychom předešli potížím se střevy. Tato očistná kůra by měla být na podzim a na jaře, každá z nich by měla trvat dva měsíce. Po této kůře by se měla absolvovat ještě měsíční kůra pomocí Lactobacilu Acidophilu, aby se znovu ta správná střevní mikroflóra opět obnovila. Tyto bakterie tomu pomohou. Takto nás to aspoň učili. Yucca má i vliv na váhu. Pokud berete Yuccu pravidelně, může vám pomoci s problémy s nadváhou. Pomocí Yuccy se vám zrychlí metabolismus a pak se vám v těle neusazuje tolik tuků z potravy. No není to báječná rostlinka?

  Kvě 28, 2004
 • Obrázek uživatele LUST.M"seznam.cz
  LUST.M"seznam.cz (anonym)

  Není to poněkud přehnané - z reklamních důvodů? Na kolik to fin. vyjde?

  Led 26, 2007
 • Obrázek uživatele Ajuška
  Ajuška (anonym)

  Jo opravdu je zázračná, ale když už tak Golden Yuccu, a ta je opravdu draha asi na 2 měsíce 1600 kč, pořád nevím jestli do ní mám jít.

  Led 26, 2007
 • Obrázek uživatele svata
  svata (anonym)

  Mám 22-.letou dceru. Před 2. lety měla diagnostikovaného Crohna. Po mnoha konzultacích s odborníky radím všem : pokud je choroba v ranném stádiu, ( postižení cca 40 cm tenkého střeva , které většinou začne v přechodu mezi tenkým a tlustým střevem tzv. terminální ileum) a není jinde,(to prokáže jedině kolonoskopie a enteroklíza), rozhodně se podrobte operaci a nechejte si včas toto postižené střevo odstranit. Pak nemusíte užívat skoro žádné kortikoidy, zabráníte dalšímu rozšiřování a roznášení škodlivých bakterii dále do tlustého střeva a konečníku. Rozhodně doporučuji si zakoupit a užívat hlavně bakterii

  Bře 02, 2007
 • Obrázek uživatele jíťa
  jíťa (anonym)

  paní doktorko, je dobré užívat yuccu při arterioskleróze?

  Dub 02, 2008
 • Obrázek uživatele Jana
  Jana (anonym)

  Je možné užívat Yuccu i v těhotenství? To asi ne,že? Děkuji.

  Srp 27, 2009
 • Obrázek uživatele Cronos
  Cronos (anonym)

  Juku je dobré využívat při detoxikaci organismu, dále má i antioxidační účinky. Je asi zbytečné utrácet tisíce. Kvalitní přípravky má např. VitaHarmony, Medpharma atd.. Něco o Juce: http://www.elvita.cz/4zdravi/6-CLANKY-ZAJIMAVOSTI/12-Yucca-nedocenena-sila Přípravky: http://www.elvita.cz/4zdravi/0/0/3//9/0/?hledatjak=2&slovo=yucca

  Srp 04, 2013
 • Obrázek uživatele THOMAS
  THOMAS (anonym)

  Yuccu nebo Golden Yuccu používat jen velice krátkodobě ! Při delším používaní vám může vyplavit ze střev bakterie prospěšné .... V těhotenství prakticky nikdy !!! Doporučuje se užívat raději probiotika s prebiotikami , nejlépe rozpustné až ve střevech a co je na střevo to úplně nejlepší je Colostrum - bovinní nejlépe tekutý a velice šetrně zpracovaný. Pacienti s crohnovou nebo ucel. kol. by vám mohli o tom povyprávět jak jim colostrum výrazně pomohlo k lepšímu životu. Zajímám se o problematiku střevních onemoc. a přírodní léčbu .

  Srp 05, 2013

Přidat komentář

Reklama

Reklama