Regalen na podporu trávení, funkce jater a žlučníku

Regalen lze využít nárazově jako účinný prostředek ke zlepšení trávení. Lze jej chápat i jako první pomoc při dietních chybách. Pro období nadcházejícího jara je ale doporučován zejména pro "jarní úklid" organismu.

Detoxikace zaručuje buňkám normálně se množit a pracovat. Pokud začnete svoje tělo detoxikovat, nebudete kromě své vlastní vůle potřebovat žádné drastické diety na hubnutí. Jestliže vše funguje jak má, a je-li vaše genetická výbava na dobré úrovni, pak neztloustnete.
Když se tělo nestačí detoxikovat, dochází k postupnému ukládání metabolických zplodin v tukové tkáni, kloubech a dalších částech těla. Začínají se objevovat lehké zánětlivé stavy ve střevech a ta přestávají plnit svou funkci. Dochází k nedostatečnému vstřebávání prvků, vitamínů a dalších potřebných živin. V tomto stavu nám nepomohou žádné megadávky multivitamínů a prvků, protože je zde narušen proces asimilace a tělo začíná chřadnout. Nedostávají se mu životně důležité látky pro výživu organismu. Tím nejsou narušena pouze střeva, ale i další orgány, protože mezi nimi existuje určitá provázanost, kterou zejména čínská medicína bere v úvahu při komplexní léčbě člověka. Regalen ovlivňuje především meridián jater, žlučníku a tří zářičů. Je vhodné jej tedy užívat zejména při alergiích, ekzémech, lupence a astmatu, dále při zažívacích obtížích, funkčních poruchách žlučníku, žlučových kamenech a nadýmání, k regeneraci jater různým způsobem poškozených, a lze jej použít i jako prevenci onkologických onemocnění. Součástí sirupu jsou hořčiny, které silně ovlivňují metabolismus člověka a jeho detoxikaci. Působí přes vegetativní nervový systém, a podněcují tak i funkci srdce a krevního oběhu, čímž se mohou zlepšit stavy nervového vyčerpání.

Regalen si můžete koupit zde.

zdroj: časopis Energy

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (6)

 • Obrázek uživatele izabela
  izabela (anonym)

  Vedel by mi niekto poradit, ako si vyrobit homeopatikum z Regalenu? Po užívaní Regalenu mi vo fµaštičke ešte trošku zostalo a chcela by som si z toho zvyšku sama vyrobiť homeopatický Regalen. Podµa p. Jiřího Janču sú vlastnoručne vyrobené homeopatiká najúčinnejšie.... Ako mám postupovať? Vopred díky pekne za radu!

  Feb 25, 2006
 • Obrázek uživatele ema
  ema (anonym)

  doktorko, doktorko - bioinformační přípravek ve smyslu léčení mi připadá jako hovadina. Navíc malachit je kámen - něco jako šmirgl - taky na stránkách ministerstva zdravotnictví žádný - na obalo přípravku uváděný - Seznam - není k nalezení . Takže - neuděůlá se tímto přípravkem v zažívání více škody než užitku. Kde se dají najít rozumné informace - nikoliv blábolení pro blby????

  Pro 25, 2007
 • Obrázek uživatele lilibu
  lilibu (anonym)

  chtěla bych se zepata jestli může být funkce jater něčím nahrazena?

  Dub 08, 2008
 • Obrázek uživatele johny tráva
  johny tráva (anonym)

  Komu to jako kurva cpeš...mě ty sračky nezajimají...=oP

  Dub 19, 2010
 • Obrázek uživatele mahulena
  mahulena (anonym)

  hhhhhhhhhhhhm fakt zajmavi :D

  Dub 19, 2010
 • Obrázek uživatele Eva
  Eva (anonym)

  Doporučuji… Emulips velice mě pomohl při bolestech žlučníku. Je vhodný i na …přejídání, pálení žáhy, křeče do břicha, žlučníkové záchvaty.Máte-li zájem o více informací, ráda poradím . e –mail. evhavelkova@seznam.cz

  Kvě 18, 2011

Přidat komentář

Reklama

Reklama