Vojtěška Alfalfa na překyselení organismu

Vojtěška pomáhá při všech onemocněních, které jsou způsobeny překyselením organismu (trávicí potíže, revmatická onemocnění, bolesti hlavy, alergie, kožní problémy...). Alkalizuje a detoxikuje organismus, zmírňuje záněty, zlepšuje trávení a posiluje imunitní systém.

Je to semínko euroasijské rostliny Medicago sativa - česky vojtěška, z něhož se klíčením ve vodě získávají vysoce výživné klíčky pro další farmaceutické zpracování nebo pro přímou spotřebu.

Arabové pojmenovali tuto rostlinu AL-FAL-FA - otec všech potravin. Po staletí byla používána v alternativní medicíně jako prostředek proti stárnutí a k celkovému posílení organismu, který je mimo jiné dán anabolickým efektem účinných látek obsažených v Alfalfa. Vojtěška je známá svým vysokým obsahem vitaminu A, E, D, K a vitaminu B6 - pyridoxinu. Klíčky obsahují až 40% bílkovin, tedy podstatně více než většina druhů živočišné stravy, více než vejce, mléko a hovězí maso. Mimo to obsahuje celou řadu minerálů (draslík, vápník, fosfor, železo) a chlorofyl, který má dezinfekční a antiseptický efekt.

ALFALFA zpomaluje proces stárnutí, zvyšuje fyzickou sílu, posiluje imunitní systém, pomáhá zvyšovat zdatnost a výkonnost - je vhodná pro sportovce a těžce fyzicky pracující osoby. ALFALFA podporuje vstřebávání a využití cukrů, bílkovin, vápníku, železa a jiných stopových prvků. Vede ke zklidnění artritických a revmatických bolestí, zlepšuje trávení, působí proti nechutenství a nadýmání, výborně se osvědčuje při hojení vředové nemoci žaludku a při neutralizaci kyselé žaludeční šťávy, potlačuje akutní i chronické záněty prostaty a močového měchýře.

Alfalfa- vojtěška pomáhá na:

 • velmi vhodný pro diabetiky - ovlivňuje metabolismus krevního cukru a stabilizuje jeho hladinu v krvi
 • zklidnění a podpora zdravé činnosti zažívacího traktu
 • detoxikace a regenerace zažívacího traktu
 • obsahuje vitaminy A,E,D, K a vitamin B6 a řadu minerálů
 • je prospěšná při onemocnění dnou - pomáhá snižovat hladinu kyseliny močové

  Účinky nastupují pozvolna, ale jsou velmi intenzívní. Po 2-3 měsících nepřetržitého podávání se doporučuje jednoměsíční přestávka.

  Alfalfu můžete zakoupit na 001shop.cz nebo v obchodě s přírodními prostředky Krakovská 22, Praha 1 v Po-Pá 9.00-17.00 hod.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Související produkty na 001shop.cz: 
Zařazení na fórum: 

Komentáře (8)

 • Obrázek uživatele David
  David (anonym)

  A co si ji raději skoro zadarmo doma klíčit? :-)

  Led 23, 2006
 • Obrázek uživatele Ječmínek
  Ječmínek (anonym)

  To by ovšem bylo netržní chování. Kromě toho jsi použil ke své úvaze selský rozum, což je nevědecké!!!

  Led 23, 2006
 • Obrázek uživatele vanesa
  vanesa (anonym)

  mohli by jste přidat nějakej recept:-)

  Feb 14, 2006
 • Obrázek uživatele horalka
  horalka (anonym)

  No jo, nepodporovali bychom už i tak dost bohatý farmaceutický průmysl, takže to by nešlo. Dá se naklíčit jako řeřicha a dát na namazaný chleba, jemná a nasládlá.

  Dub 10, 2012
 • Obrázek uživatele :-))
  :-)) (anonym)

  Zrovna tak je drzé,když si ženy v přechodu natrhají červený jetel a pojídají ho proti návalům a potížím vůbec. To zabere rychle,ale vezme to výdělek prodejcům. Ti prodávají tablety na měsíc za 5stovek a toho jetele tam je asi hodně málo:-)Proto tvrdí,že pomáhá až po půlroce poctivého užívání..Lidi jsou tupci.Stačí si najít třeba na netu rostlinky na tu kterou problematiku a sebrat,nebo vypěstovat. Tupci dávají výdělky:-)

  Dub 10, 2012
 • Obrázek uživatele Kráva
  Kráva (anonym)

  Jetel mám ze všech druhů trávy nejraději.

  Dub 11, 2012
 • Obrázek uživatele Spilla
  Spilla (anonym)

  Dobrý den, kromě vojtěšky alfalfa je pro odkyselení organismu velmi vhodný zelený ječmen, či zelená pšenice. Nejlepší ceny těchto přípravků najdete na www.spilla.cz :)

  Črv 18, 2014
 • Obrázek uživatele Frank
  Frank (anonym)

  Dobrý den, kromě vojtěšky...No jistě.

  Dub 08, 2016

Přidat komentář

Reklama

Reklama