Reklama

Vojtěška Alfalfa na překyselení organismu

Vojtěška pomáhá při všech onemocněních, které jsou způsobeny překyselením organismu (trávicí potíže, revmatická onemocnění, bolesti hlavy, alergie, kožní problémy...). Alkalizuje a detoxikuje organismus, zmírňuje záněty, zlepšuje trávení a posiluje imunitní systém.

Je to semínko euroasijské rostliny Medicago sativa - česky vojtěška, z něhož se klíčením ve vodě získávají vysoce výživné klíčky pro další farmaceutické zpracování nebo pro přímou spotřebu.

Arabové pojmenovali tuto rostlinu AL-FAL-FA - otec všech potravin. Po staletí byla používána v alternativní medicíně jako prostředek proti stárnutí a k celkovému posílení organismu, který je mimo jiné dán anabolickým efektem účinných látek obsažených v Alfalfa. Vojtěška je známá svým vysokým obsahem vitaminu A, E, D, K a vitaminu B6 - pyridoxinu. Klíčky obsahují až 40% bílkovin, tedy podstatně více než většina druhů živočišné stravy, více než vejce, mléko a hovězí maso. Mimo to obsahuje celou řadu minerálů (draslík, vápník, fosfor, železo) a chlorofyl, který má dezinfekční a antiseptický efekt.

ALFALFA zpomaluje proces stárnutí, zvyšuje fyzickou sílu, posiluje imunitní systém, pomáhá zvyšovat zdatnost a výkonnost - je vhodná pro sportovce a těžce fyzicky pracující osoby. ALFALFA podporuje vstřebávání a využití cukrů, bílkovin, vápníku, železa a jiných stopových prvků. Vede ke zklidnění artritických a revmatických bolestí, zlepšuje trávení, působí proti nechutenství a nadýmání, výborně se osvědčuje při hojení vředové nemoci žaludku a při neutralizaci kyselé žaludeční šťávy, potlačuje akutní i chronické záněty prostaty a močového měchýře.

Alfalfa- vojtěška pomáhá na:

Reklama
  • velmi vhodný pro diabetiky - ovlivňuje metabolismus krevního cukru a stabilizuje jeho hladinu v krvi
  • zklidnění a podpora zdravé činnosti zažívacího traktu
  • detoxikace a regenerace zažívacího traktu
  • obsahuje vitaminy A,E,D, K a vitamin B6 a řadu minerálů
  • je prospěšná při onemocnění dnou - pomáhá snižovat hladinu kyseliny močové

Účinky nastupují pozvolna, ale jsou velmi intenzívní. Po 2-3 měsících nepřetržitého podávání se doporučuje jednoměsíční přestávka.

Alfalfu můžete zakoupit na 001shop.cz nebo v obchodě s přírodními prostředky Krakovská 22, Praha 1 v Po-Pá 9.00-17.00 hod.

Reklama

Komentáře

David (Po, 23. 1. 2006 - 14:01)
A co si ji raději skoro zadarmo doma klíčit? :-)
Ječmínek (Po, 23. 1. 2006 - 17:01)
To by ovšem bylo netržní chování. Kromě toho jsi použil ke své úvaze selský rozum, což je nevědecké!!!
vanesa (Út, 14. 2. 2006 - 16:02)
mohli by jste přidat nějakej recept:-)
horalka (Út, 10. 4. 2012 - 21:04)
No jo, nepodporovali bychom už i tak dost bohatý farmaceutický průmysl, takže to by nešlo.
Dá se naklíčit jako řeřicha a dát na namazaný chleba, jemná a nasládlá.
:-)) (Út, 10. 4. 2012 - 21:04)
Zrovna tak je drzé,když si ženy v přechodu natrhají červený jetel a pojídají ho proti návalům a potížím vůbec. To zabere rychle,ale vezme to výdělek prodejcům. Ti prodávají tablety na měsíc za 5stovek a toho jetele tam je asi hodně málo:-)Proto tvrdí,že pomáhá až po půlroce poctivého užívání..Lidi jsou tupci.Stačí si najít třeba na netu rostlinky na tu kterou problematiku a sebrat,nebo vypěstovat. Tupci dávají výdělky:-)
Kráva (St, 11. 4. 2012 - 08:04)
Jetel mám ze všech druhů trávy nejraději.
Spilla (Pá, 18. 7. 2014 - 13:07)
Dobrý den, kromě vojtěšky alfalfa je pro odkyselení organismu velmi vhodný zelený ječmen, či zelená pšenice. Nejlepší ceny těchto přípravků najdete na www.spilla.cz :)
Frank (Pá, 8. 4. 2016 - 09:04)
Dobrý den, kromě vojtěšky...No jistě.
Reklama