Reklama

Přírodní prostředky pomáhající při radiačním ozáření

Ochranu před radiací poskytují především přírodní prostředky obsahující jód, dále pak rostliny a látky, které mají schopnost vázat těžké kovy a detoxikovat organismus od toxinů.

Přírodní prostředky obsahující jód

Řasy spirulina, chlorella, řasa Dunaliella, kelp, mořské řasy. Mořská řasa neutralizuje radioaktivní stroncium. Je bohatá na jód a chrání štítnou žlázu před radioaktivním jodidem.

Bylinky s ochranným a detoxikačním účinkem

Rozmarýn

Reklama

Gingko biloba - jinan dvoulaločnatý

Ženšen

Koriandr

Česnek

Dýňová semínka

Pampeliška

Další přírodní prostředky pomáhající při radiačním ozáření

Bentonitový jíl - koupel v bentonitovém jílu pomáhá odstraňovat toxiny z kůže. Bentonitový jíl , namazaný na kůži, používají například V Rusku pracovníci s nukleárním materiálem.

Tradiční miso polévka - jednou ze složek je řasa kelp, dále pak léčivé houby.

Jablka a slunečnicová semínka - Podle článku v Natural News jablka i slunečnicová semínka obsahují pektin, který pomáhá vyčistit organismus od reziduální radiace.

Pohanka - glykosidy obsažené v pohance pomáhají chránit před radiací, pokud jsou konzumovány před expozicí.

1, 3 betaglukany - V U. S. Armed Forces Radiobiology Institute byl krysám podáván vnitřně  beta-1,3-D-glukan. Krysy byly ozářeny smrtelnou dávkou radiace. Sedmdesát procent těchto krys, kterým byla po radiaci perorálně podána dávka beta-1,3-D-glukanu, bylo úplně ochráněno proti účinkům radiace.

Aktivní dřevěné uhlí - odstraňuje toxiny a jedy z organismu. Aktivované dřevěné uhlí může adsorbovat i léky životně důležité (např. digitalis), proto se nejdříve poraďte s lékařem, pokud takové léky užíváte. Doporučujeme, aby mezi užitím aktivního dřevěného uhlí a jiných léků byl dodržen interval alespoň 2-4 hodin.

Reklama

Komentáře

JANA ČEVELOVÁ (Út, 3. 3. 2015 - 13:03)
Dobrý den, chtěla jsem jen upozornit na to, že jeden z nejlepších a asi nejznámějších bentonitových jílů od Americké firmy REDMOND, je nyní k dostání i na Českém trhu.
na stránkách: http://www.pravebio.cz/

S pozdravem
Jana
? (Út, 3. 3. 2015 - 21:03)
A co má být? Chceš to užívat jako prevenci před tím, než na nás jistí obyvatelé z Východu pustí atomovou pumu?
Reklama