Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Aloe vera - SPECIÁL

Vše, co bylo na serveru doktorka.cz publikováno o bylině velmi zdraví prospěšné bylině aloe vera.

Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (15)

 • Obrázek uživatele Jarek
  Jarek (anonym)

  Ahoj toto je dobrá stranka kde je aloe http://www.prodejbylin.cz/aloe_pryskyrice/index.html .

  Črv 30, 2010
 • Obrázek uživatele helopek
  helopek (anonym)

  Ahoj toto je dobrá stranka...Ahoj, vyzkoušela jsem kvalitní 100%ní šťávu z ViviAloe - mohu vřele doporučit díky kvalitní detoxikaci a čištění těla...pro více detailů mi prosím napiš na info@alpskebylinky.cz. Budu se těšit.

  Srp 05, 2010
 • Obrázek uživatele Ondra
  Ondra (anonym)

  Dobrý den, chtěl bych Vám doporučit kvalitní výrobky z rostliny aloe vera. Jedná se o gely určené k pití v rozpětí 89 až 92% aloe very. Tyto gely mají certifikáty kvality! Chtěl bych podotknout, že gel je kvalitnější než šťáva nebo džus z aloe. S pozdravem Ondřej Červinka ond.cervinka@gmail.com

  Dub 17, 2011
 • Obrázek uživatele Petra
  Petra (anonym)

  Dobrý den, chtěl bych...Dobře vám poradí taky v poradně Harmonie: Info.Harmonievvolny.cz

  Pro 14, 2011
 • Obrázek uživatele Marie
  Marie (anonym)

  Dobrý den, musím potvrdit příznivé účinky Aloe Vera na zdraví. I když je pravda, že je taky důležité, od jakého výrobce aloe je. Mám výborné zkušenosti s jednou značkou, kdyby chtěl někdo více informací, ozvěte se na novotna93@email.cz nebo telefon 776083535. Ráda vám poradím ;)

  Led 02, 2012
 • Obrázek uživatele Marie
  Marie (anonym)

  Tak tady to je samá reklama!!!!

  Led 02, 2012
 • Obrázek uživatele michal
  michal (anonym)

  Chceme se s vámi podělit o svoji zkušenost. Doporučujeme používat pravidelně, nejlépe denně, 7 základních produktů pro zachování zdraví a udržení dobré kondice dospělých i dětí: 1) hojivou a ochrannou zubní pastu z aloe a propolisu, 2) bezpečný deodorant bez hliníkových solí, 3) vyživující tyčinku na rty z aloe a jojoby, 4) 1-2 lžíce jen kvalitní aloe vera, 5) 1 tabletu vitamínů s fytonutrienty, získaných z čerstvého optimálně zralého ovoce a zeleniny, 6) 1 tabletu lehce vstřebatelných minerálních látek a stopových prvků v optimálním poměru, 7) do pitného režimu zařaďte jemný harmonizační čaj sestavený z 11 zdraví prospěšných rostlin. Už za krátký čas poznáte změnu. Naše rodina je používá k plné spokojenosti už řadu let. Aloi a občas i vitamíny a minerály dáváme i našemu pejskovi a zakrslému králíčkovi. Vyjmenované, ale i další produkty k nápravě různých zdravotních problémů a jiné pro údržbu a opravy „karosérie“ organismu distribuuje lékařská poradna Harmonie Kladno. Mail: info.harmonie (zav.) volny.cz. Poradí vám, co přírodního použít při nejrůznějších zdravotních potížích. A taky vám to pošle. I se zárukou - pokud byste nebyli s produkty spokojeni, můžete je vrátit a peníze dostanete zpátky.

  Led 09, 2013
 • Obrázek uživatele Dubovska Jana
  Dubovska Jana (anonym)

  Tromboza: v takom stave som mala nohu že Dr. povedal, že stakou nohou. ....a aby som dakovala svojmu Bohu že žijem. ....dostala som Warfarin ,Detralex,.....na začiatku choroby som si týždne pichala injekcie dobrucha......takto to pokračovalo 2 r.aj 3 mesiace. ...kupila som si ALOE so ŽIHLAVOU a Colostrum, brala som to 1mesiac a isla som na kontrolu. Dr.povedal, keď mal výsledky v ruke, ,,konecne,konečne " na toto som čakal......až o 60% zlepseny zdravotný stav ,zapisal to aj do zdr. karty......po dalsom mesiaci mi zmenil lieky iba na Vesel 2 ks ja beriem iba jednu výsledky su dobre ani pancusku nenosim. ......iba preventivne do lietadla a na dlhe cesty autom.Takto som si dala do poriadku aj klby,menzes,oči moja mamicka vysoký tlak mávala cez 200.Dnes má vzorový.Znie to rozpravkovo ale je to tak a nehovoriac ako pomaha na alergie a imunitu 0908 432 351 ak mate zaujem dozvedieť sa viac. .....popripade ak máte otazky.

  Bře 23, 2013
 • Obrázek uživatele petr
  petr (anonym)

  To je ale dealerská nádhera. Zase jeden VŠEHOJ, kterej jen souhrou nedopatření a díky nepochopení vědců nemá ještě Nobelovku.

  Bře 24, 2013
 • Obrázek uživatele sue
  sue (anonym)

  Ahoj toto je dobrá stranka... NEJLEPŠÍ ALOE je od německé firmy LR ten kdo má skutečný přehled a zkušenosti .. to ví .... Dotazy na : E: sue73@centrum.cz

  Bře 26, 2013
 • Obrázek uživatele Marta
  Marta (anonym)

  Mám od LR výrobek MSM body gel je dražší ale vždy pomohl... .... zrovna nyní mému příteli .... na velikonoční podvrknutý kotník ...ha ha ha ha ha jinak by chlapec marodil ...a hypotéka v pr....

  Dub 02, 2013
 • Obrázek uživatele Gereth
  Gereth

  Aloe vera special neni to je blbost jak mraky ! Aloe dobra je v gelu 99,5% ale znam lepsi vec nez aloe s vetsim ORAC kdy k detoxu dochazi jiz po 4 dni uzivani nez aloe ktere musite vypit 6lahvi a vysledek nic moc

  Feb 09, 2014
 • Obrázek uživatele K.D.
  K.D. (anonym)

  Smysl má používání jen pravého aloe vera, které má název Barbadensis Miller. Ostatní odrůdy jsou slabé.

  Feb 13, 2014
 • Obrázek uživatele bylinářka
  bylinářka (anonym)

  Smysl má používání jen...souhlasím

  Feb 13, 2014
 • Obrázek uživatele Draha
  Draha (anonym)

  Smysl má používání jen...Ano, jedině Barbadensis Miller obsahuje účinné látky v dostatečném množství.

  Bře 13, 2014

Přidat komentář

Reklama

Reklama