Reklama

Kirlianova fotografie

bee (Út, 14. 12. 2004 - 21:12)

nepomohl, nevím co vlastně chceš? instantní to nedostaneš, taky jsem vařil z vody... momentálně funkční zařízení nemám a není to už můj zájem, jestli něčemu nerozumíš, zeptej se ale jak jsem napsal, měl bys mít znalosti z postupů které jsem vyjmenoval. říct Ti ať si koupíš VN zdroj který neumíš obsluhovat a neznáš bezpečnostní rizika ....

Pavel (Pá, 10. 12. 2004 - 07:12)

No, to jsi mi moc nepomohl...8-)Kdyby někdo dokázal udělat tyto fotky - prosím o kontakt. Díky

bee (Čt, 9. 12. 2004 - 20:12)

jo, to je tak jednoduché a složité zároveň, potřebuješ jen zdroj vysokofrekvenčního napětí, je jich plný inet, no a zbytek je fotochemie. uspořádání: 1. elektroda je rovná, nerez tác a podobně, na ni fotopapír citlivým nahoru, fotografovaný predmět na něj položený tvoří druhou elektrodu. to je to jednoduché, následuje hra s frekvencí, časem osvitu (působení proudu) a napětím, vše se liší podle druhu předmětu, který chceš zkoumat.jestli máš přístup k vybavení, můžeš se dobře pobavit... zkouset a zlouset a .... zkoušel jsem to, ale výsledek nebyl tak super jako u vybraných fotografií ale to už je život. přeji hodně úspěchů

Pavel (Ne, 8. 8. 2004 - 22:08)

Umíte to někdo, nebo znáte někoho, kdo tím způsobem dokáže nafotit různé rostliny?

Reklama

Přidat komentář