Reklama

Liposukce zkušenosti: Linzer, Točíková nebo Medicom VIP?

Kačabka (Po, 28. 1. 2008 - 16:01)

No, pomlouvat kolegu z branže, to je starej trapnej, ale účinnej trik!

Denisse (Po, 28. 1. 2008 - 16:01)

Jenom k tomu dr. Foldynovi,osobni zkusenost s nim nemam,ale je to 14 dni co jsem byla na lipce u jednoho pana velmi zkusenyho doktora (nebudu ale radeji zverejnovat,aby ho pak Foldyna nedal k soudu) a ten o Foldynovi prohlasil,ze se jeste divi,ze nekdo pri jeho zakroku neumrel. Ze to je jen otazka casu. Jelikoz na tuhle diskuzi chodim uz nejakej cas,tak jsem si jen potvrdila to,jaky obrazek sem si o nem udelala uz predtim. Kdyz uz ho pomlouvaji i kolegove z branze,tak bych se mu nesverila,ani kdyby lipky delal gratis !

Není to nějaká (Po, 28. 1. 2008 - 16:01)

Nevím jestli si sice tuhle historku někdo nevymyslel, ale stát se může ledacos. I daleko věhlasnější doktoři, kteří dělají za velký prachy, svoji práci - odpusťte mi - flákají. Nebylo by potom možné, že by od jednoho doktora bylo tolik nespokojených.

Kmekey (Po, 28. 1. 2008 - 16:01)

Nemám zájem někomu ubližovat, ale tak jak je tomu i v jiných svérách podnikámí, byla jsem přímým svědkem pracovní činnosti Mudr. Oskara Foldyny z Havířova.
Jmenovaný si totiž nevšiml, že jsem zůstala v čekárně a odcházel z operačního sálu s upitou lahví nějaké wisky, potácel se, zpíval a se slovy bože jak mě ta práce nebaví, kdyby to ti lidi věděli jak to někdy flákám tak by mi tady nepřinesli ani jitrnici ať ji přeříznu. Byla jsem chvíli po zákroku, tak si asi dovedete představit jak mi bylo. Cítím jen povinnost vám to zdělit ať nedopadneme příště hůř než nějaká jitrnice. Zjistila jsem si, že Mudr. Foldyna trpí určitými depresemi, které řeší alkoholem v kombinaci s prášky, nemá atestaci z plastické chirurgia a nemá zplacenou odsávačku. Já už tam nechodím a nejsem údajně sama, kdo má podobné zkušenosti.

Návštěvník (Čt, 24. 1. 2008 - 16:01)

Souhlas se spokojenou, tak nejak to je, kdyz je vse O.K., nejdriv je to priserny a pomalu, ale jiste se to vyloupne do bezva vysledku, ty co jsou zpocatku tak euforicky nadseny, pak narikaji, Ne vzdy, ale vetsinou.

Pro spokojenou (Čt, 24. 1. 2008 - 16:01)

text

Spokojená (Čt, 24. 1. 2008 - 15:01)

Výsledky se dají posoudit nejdříve po půl roce. Taky jsem zpočátku byla mírně řečeno naštvaná, ale časem se vyloupla bezvadná práce.

Petra (Čt, 24. 1. 2008 - 10:01)

Holky, a za jak dlouho je znát konečnej efekt odsátýho břicha? Až za rok?

Návštěvník (Čt, 24. 1. 2008 - 10:01)

Pokud nekdo vyjadri spokojenost po roce, tak uz je to dobre doporuceni, pokud nekdo jasa po 14 dnech tak nevi o cem mluvi a bez dalsiho nekomu neco doporucovat je nezodpovednost. Znam par lidi, co predcasne jasali a dik jejich doporuceni pak tech plakajicich bylo vic nez bylo treba. To co vypadalo po par tydnech jako super po opadnuti vsech otoku se ukazalo jako katastrofa - navic nenavratna. Moc vysate mista pres otoky nebylo videt, az pak se ukazalo, ze pani doktorka to nema az tak v ruce - na varovani uz bylo pozde. Jsem jedna z tech co prave dala na zdejsi doporuceni.

Lucka (Čt, 24. 1. 2008 - 08:01)

Souhlasím se Sluníčkem, taky jsem byla u Mudr. Paducha, ale na vnějších stehnech, a jsem spokojena.Bude to už rok.Tak pěkně válečkovat, ať ty zatvrdliny zmizí!

Sluníčko (Čt, 24. 1. 2008 - 08:01)

Můžeš mi prosím říct, proč bych měla po měsíci plakat?Teď to vypadá skvěle, konečně mám vytvarovaný pas,je to zatvrdlé, ale na to mám ten váleček, aby se to rozmasírovalo.Aspoň tak mi to Mudr. Paduch vysvětloval.Máš s tím jiné zkušenosti?

Návštěvník (St, 23. 1. 2008 - 11:01)

tady ti težko někdo v tomto poradí, nezbývá než konzultace na plastice a asi vyzkoušet více míst

Lucka (St, 23. 1. 2008 - 10:01)

tak nevím jak zacházet do podrobností,ale co ty píšeš se mě netýká, závodně sportuju a málokdo má tak vymakaný břišní svaly jako já,a kůži má hhodně pružnou,sám doktor před liposukcí to říkal,zkoušel to štípáním nebo tak nějak.
Strie vím jak vypadají a žádné mi nevylezly.Hrbolky na břichu jsou prostě více a méně odsáté místa.
Trpká zkušenost.Spíš teď potřebuji radu,někde jsem četla,že se ty hrbolky (zbytky tuku)dají odstranit laserem,nabízelo to jedno laserové studio.Ale než zase do něčeho půjdu,tak bych chtěla znát názor někoho,kdo už na tom byl a jaký byl výsledek.

pro Lucku (St, 23. 1. 2008 - 09:01)

břicho je opravdu probém, který se dopředu nedá vždy odhadnout. je to škoda, ale tak to je, každý máme jinou kůži i mladý člověk může mít problémy s elasticitou kůže a taky s nerovnou plochou břicha - jak tam neni kryci vrstva tuku, vyleze to co je pod tim, pokud se výrazne nezpevni brišní stěna intenzivním cvičením a ani to nemusí vždy pomoci. svádět na doktora, že dopředu nevěděl jak se tvoje tělo bude chovat mě přijde nefér i když chápu, že člověk za ty tisíce chce dokonalé tělo, někdy je to přání neuskutečnitelné. mám svou vlastní zkušenost, taky jsem si myslela, že žádné strie nemám kde bych k nim přišla, děti nemám, strie ovšem po lipo vylezly (v puberte jsem vyrostla a na krátko přibrala)a dost dlouho mě trvalo než jsem si uvědomila, že ty propadlinky co vidím jsou do té doby neviditelné trhlinky v kůži a za určitého světla bych se nejradši odstřelila za nápad jít na lipo.

Lucka (St, 23. 1. 2008 - 06:01)

já jsem před liposukci měla bříško sice trošku vypouklé, ale ne moc a zato pěkně hladké, teď je sice ploché, ale nevzhledné. Strie jsem nikdy neměla a děti taky nemám.Takže v tom problém nebude.Dost si vyčítám,že jsem na to břicho šla,kdyby mě pan doktor dopředu upozornil,jaký bude výsledek,tak bych si to určitě nenechala udělat.
Kvůli opravě můžu zkusit ještě jiného doktora,ale bojím se,že v některých místech je to prostě vyrytý do hloubky a s tím se nic nenadělá.Tady na diskuzi mě pořád utěšovali,že břicho trvá dlouho než je dokonalý,že se dlouho hojí - až půl roku a já už ho mám víc jak rok a půl a nic se už dávno nemění.

pro Sluníčko (Út, 22. 1. 2008 - 22:01)

děvče, až budeš mít půl roku po lipce, tak pak je doba na hodnocení a chválu doktorů, po 14 dnech nejde objektivně hodnotit a někomu něco doporučovat, taky za měsíc můžeš plakat, protože to co teď vidiš není ani zdaleka podobné výsledku. menší kalhoty neznamenají že s tím pak můžes taky na pláž.

pro váhající!!! (Út, 22. 1. 2008 - 22:01)

břicho by si měl clověk hodně dobře rozmyslet, tuk na něm vyplňuje a napíná kůži, jak se ubere, najednou jsou vidět věci o kterých jsme neměli tušení, hlavně strie (do liposukce i neviditelné) hodně zkazí výsledek, spousta lidí má nerovnou břišní stěnu, zvlášt po porodu! tuk to kryje - jak chybí, vytažená kůže jen dokreslí dílo zkázy( jak napasovat vetší kůži na menší plochu? logicky bude trochu nakrabacená - někde přiroste a neopravitelné hrbolky jsou na světě). opravdu hodně dobře zvažte jestli to stojí za to.

xx (Út, 22. 1. 2008 - 20:01)

PRO LUCKU
asi jsme na tom stejně..já byla na břichu,pak šla k někomu jinému na opravu a výsledek je snd ještě horší a nevím co s tím..chci to doktorce říct,ale stydím se.vím-je to blbost,ale určitě mi řekne že to líp opravit nejde-pronblém je ten,že do toho člověk dal hodně přes dvacet a ted určitě budou říkat,že to líp nejde.mám břicho taky hrozný,samou nerovnost,z profilu to vypadá jak kopečky

Návštěvník (Út, 22. 1. 2008 - 19:01)

janecek je super-muzu doporucit, byla jsem u nej 2x .... dojdete pokecat na www.omlazeni.cz sekce liposukce

Dana (Út, 22. 1. 2008 - 19:01)

Foldyna tě odmítl s opravou? A co třeba Janeček, toho si taky dost chválej!

Reklama

Přidat komentář