Reklama

Liposukce II.

Zuza (Pá, 15. 10. 2004 - 16:10)

Janinko, zdravim te po dlouhe dobe, holka jedna, jak se mas? Uz bez druhe kuze? Tebe byla fuska vylakat z brlohu :-)))))))))))

Zuza (Pá, 15. 10. 2004 - 16:10)

Ivco, ja v tom mam asi hokej, rikala jsi ze jdes na vice oblasti v narkoze....tak to neni tumescencni. Tam se dela vzdy jen jedna oblast a bez anestezie a pradlo se nosi max. 14 dni

JANINA (Pá, 15. 10. 2004 - 15:10)

AHOJKY IVO , JA BYLA NA KLASICE , JAK UZ TADY PSALA ZUZA A KOMPRESNI PRADELKO JSEM NOSILA V TECH PARACICH ( OD 15.6. - 1.9. ) A MOHU TI RICT , ZE JSEM HO NOSILA RADA , PROTOZE KUZE NA BRISE JESTE NEBYLA ZCELA PRIROSTLA A V KOMPRESU JSEM SE CITILA LEPE . JA MELA ODSATE 3 OBLASTI - BRICHO , BOKY , VNITRNI STEHNA . V LEKARNE JSEM SI KOUPILA PHLOGENZYM , KTERY JSEM BRALA 3 DNY PRED LIPKOU 3X DENNE PO 3 TABLETKY NA DOPORUCENI LEKARKY . JINAK TI DRZIM PALCE ! ! KAM JDES NA TU TUMESCENCNI LIPKU ? PA . ZDRAVIM VSECHNY . JANINA

Narrator (Pá, 15. 10. 2004 - 14:10)

[about the "soap"] Tyler sold his soap to department stores at $20 a bar. Lord knows what they charged. It was beautiful. We were selling rich women their own fat asses back to them.-- Fight Club (1999)

iva (Pá, 15. 10. 2004 - 13:10)

ale já jdu na tumescenční, ty jsi byla na jiné?

zuza (Pá, 15. 10. 2004 - 13:10)

To je sileny...ale zase si to vem tak, kdyz bys sla na tumesc., tak ti musi udelat ten zakrok tak 3-5x no a 5x po 14 dnech....to uz je taky dlouha doba. Ja obdivuju kazdou co to vydrzi...me i tech 14 dni prislo nekonecnych. Janinka to snasela ale dobre...a v parnem lete, asi 2 nebo 3 mesice.

iva (Pá, 15. 10. 2004 - 13:10)

Mně bylo řečeno, že se nosí 6 týdnů v kuse, pouze přestávka 1 hod. denně na hygienu.To mi připadá šílený, z toho mám největší strach.

zuza (Pá, 15. 10. 2004 - 13:10)

Nosila jsem ho 14 dni...ale od 10 dne uz jsem delala prestavky vetsi, hlavne v noci:-)....vic jsem to nedokazala.

iva (Pá, 15. 10. 2004 - 13:10)

Zuzi, jak dlouho jsi nosila ten kompres? Je to hrůza, že?

zuza (Pá, 15. 10. 2004 - 12:10)

Karolo,jizvicky jsou jen male...nakonec to vypada spis jako piha, jsou k nerozeznani od jinych nedokonalosti na kuzi (piha, tecka po pupinku...).Jinak ja jsem byla po tydnu schopna delat vse, znam holky, co sli uz druhy den do prace a stezovaly si jen na trochu nepohodli v pradle, jinak nic. Dokonce nevadilo ani sedet na tom odsatem pozadi uz druhy den. Ale kazdy to snasi jinak, takze ja si dala tyden po havaj a pak uz to bylo dobry...po tech 14 dnech uz uplne v pohode.

Karola (Pá, 15. 10. 2004 - 09:10)

Zuzo,a jak vypadaji ty jizvicky? Moje kamaradka se toho dost obava.Taky za jak dlouho je normalne mozne pracovat(sedi prevazne v kanclu/Nemam cas to vse cist,budu rada za vase odpovedi.

zuza (Čt, 14. 10. 2004 - 12:10)

:-)))) no jasne, napsat to muzes, je to tu ted jako schranka slavy...jako mezi v Muzich v cernem...jak otevrel tu nadrazni schranku a tam mu provolavali slaaaavu :-))))Ne opravdu je ta prace pana doktora dokonala a prave proto jsem se rozhodla jeste pro to bricho...ja rikala, ze ho nemam nejak moc, ale mas videt, kdyz ho prestanu zatahovat nebo kdyz si senu. Ani pres nej nevidim na notebooka. Rikam si, ze to mam tak malo, ze m i to za ty prachy nestoji, ale proste vezmu dziny bokovky a je to venku mezi nama a je to hnusny co kouka. Sice uz me pan doktor jemne upozornil, ze je potreba prestat blaznit a cas se zastavit ani vratit neda...a taky by si mel clovek nechat nejakou tu nedokonalost, aby nepusobil umele. Ale tohle misto nejde nijak vycvicit, takze jsem se rozhodla. Ono totiz kdyz jsem byla oplacana, tak se ztratilo v davu, ted jsem se na nej asi zamerila a vyslovene na me blikaaaa :-)Hezky den, jdu na rehabilitaci a pak se zhuntovat zase na squash...aby byla rovnovaha.

Martina (Čt, 14. 10. 2004 - 12:10)

Ale napsat ti preci muzu ze jsi pekne zenska, navic samozrejme pracicka pana doktora je super...mas krasny nozky...a jen tak mimochodem mi tvoje brisko pripada ploche.....:o))S tou Svetluskou jsem to taky cetla, je to hrozny ze se tady mezi nama /kde se dost zname/ se neco takoveho deje, ale nikdy nikdo nevi, je to jen internet.

zuza (Čt, 14. 10. 2004 - 11:10)

Holky, to je gooool, psala mi Svetluska, ze zadne prispevky ted neposilala, na to lipobabinci to pise taky, takze se za ni nekdo vydaval....:-))))))))))))))))))Je mi ho lito.Jinak diky za komplimenty, ale to neni treba, proto jsem to neposilala:-)

Martina (Čt, 14. 10. 2004 - 07:10)

Zuzo ty jsi ale krasna zenska :-) mas ty nozky vazne super......chtela bych mozna jit taky na ty vnitrky kdyz te vidim :-) ale zatim nevim, nevim, domluvim se s panem doktorem, protoze pak by to chtelo jeste kolena, a to je hrozne moc penez. Jinak ja vam pristi tyden snad taky poslu fotecky, kdybych je jeste nemela od pana doktora tak budu mit svoje :-).

Valorka (St, 13. 10. 2004 - 19:10)

Mám tři fotky=3 emaily. Schránka byla už plná tak jsem ji smazala a už mám místo, takže pokud mi k té kráse ještě neco chybí, tak to můžeš poslat.Díky moc, to, co jsem zatím viděla, je rozhodně inspirující. V.

zuza (St, 13. 10. 2004 - 19:10)

Valorko, dve se mi vratily s chybou, asi budes mit plnou schranku, tak az to stahnes, poslu dalsi:-)

zuza (St, 13. 10. 2004 - 18:10)

Ivo, to jdes na klasickou v celkove anestezii nebo ultrazvuk? Tumescencni asi ne, to je moc oblasti najednou...to bylo jak z hororu:-) a kam jdes? Vim, ze Janina byla na necem podobnem (stehna+bricho...), snad se sem dostane, aby ti stihla poradit. Napis neco vic.

zuza (St, 13. 10. 2004 - 18:10)

Jinak jaky podraz, nejsme male deti na pisku, tady je moznost diskutovat o cem kdo chce, zalozit si tu sve tema muze kazdy a fakt je, ze lipobabinec mel uz pres 1100 prispevku a rozbalovalo se to dlouho...a taky myslim, ze navrat ke konkretnimu tematu je na miste. Kdyz sem nebude nikdo psat, tak to umre, to je zakon poptavky a nabidky, to je demokracie...a s tim se pocita.

zuza (St, 13. 10. 2004 - 18:10)

Jinak fotky poslu tedy kazdou zvlast, snad to projde...jinak si budem muset dat sraz a vezmu je sebou i s notebookem. Ale ten sraz neni spatny napad, na bricho jdu v pondeli, takze pak bude i na co koukat.

Reklama

Přidat komentář