Reklama

Sex mi doma chybí. Co s tím?

Binka (Ne, 9. 1. 2011 - 18:01)

Jak to doma chybí, je průšvih. Pak se lidi vzájemně odcizují a co bude dál...

Iveta (So, 8. 1. 2011 - 21:01)

Myslím, že takové party...Ale vědí o citu víc než si myslíš.Tady jde ale o sex. Což je jiny pojem.

Irena (So, 8. 1. 2011 - 21:01)

Myslím, že takové party jsou jen pro velmi mladé, optimistické a nevybouřené, kteří si ještě nepřipouštějí žádná rizika.Rozumně uvažující člověk by se něčeho takového nemohl účastnit.Je to pro lidi, kteří nevědí nic o citu.

Petr (So, 8. 1. 2011 - 20:01)

Doporučuji jako zpestření...Iveto, to je moc velké riziko, nikdy nemáš jistotu, s čím tam kdo přijde, i kdyby někdo tvrdil, že je to po zdravotní stránce ošetřené, nevěř tomu.

Honič (So, 8. 1. 2011 - 13:01)

Tak tam bych manželku nedostal v žádném případě.A přiznám se, že mně by se tam taky moc nechtělo, i když jsem jinak pro každou špatnost.

Iveta (So, 8. 1. 2011 - 13:01)

A vyřešilo by se něco,...Doporučuji jako zpestření návštěvu swingers klubu. Stojí to za to.

Irena (So, 8. 1. 2011 - 11:01)

jsme spolu s manželem 15 let...A vyřešilo by se něco, kdybyste spolu spát přestali?

petra (So, 8. 1. 2011 - 11:01)

No, myslím, že po 20 letech...jsme spolu s manželem 15 let a sex nám ani jednoho nebaví.Spíme spolu 1 za měsíc jaksi z povinnosti.On to ví a já taky.A to je nám 35 let.

Honič (So, 8. 1. 2011 - 09:01)

No právě, oba souložíme v podstatě ze slušnosti.Bohužel to nezačalo po 20 letech, ale ani ne po 5 letech.Já jen nevím, jak dlouho to ještě vydržím.

Irena (So, 8. 1. 2011 - 09:01)

No, myslím, že po 20 letech baví sex se stejným partnerem jen málokoho.Ale když se odbourá, vztahu to rozhodně neprospěje.Žít jako bratr a sestra nikam nevede.Sex manželů po letech je něco jako projev slušnosti.

Honič (So, 8. 1. 2011 - 09:01)

Že mě sex s ní nebaví, to ví a že honím, to ví taky.

Irena (So, 8. 1. 2011 - 09:01)

No je to možný, ale mě...No ale tohle tvoje žena přece neví - nebo ano?

Honič (So, 8. 1. 2011 - 08:01)

No je to možný, ale mě soulož nebaví a s někým, kdo to bere jako oběť rodině a vztahu už tuplem ne.Jen mi to ubírá chuť na honění.

Irena (So, 8. 1. 2011 - 08:01)

Nevím, možná jo v...Myslím, že tvoje žena dobře ví, že když to nebude ona, mohla by to být jiná.Ber to jako její oběť rodině a vašemu vztahu.A rozhodně v tom pokračuj, sex je zdravý.

Honič (So, 8. 1. 2011 - 07:01)

Nevím, možná jo v mladších letech.U nás je to teď tak, že ani jeden z nás sex nechce a přesto spolu souložíme. Manželka to po mě chce asi proto, že souloží ostatní, a tedy bychom to měli dělat taky a ještě si asi myslí, že to potřebuju. Já jí většinou vyhovím, aby byl klid, ale raději honím. Ale nebavíme se o tom, takže její názor neznám, jen ho odhaduji.

se.na.ka (Pá, 7. 1. 2011 - 18:01)

jsem muž, řeším ten samý problém ale jaksi milenku ne a ne najit. Myslíte si že to může být i opačne. Muž chtející sex a manželka ne?

Reklama

Přidat komentář