Reklama

Kopretina řimbaba - přírodní pomoc při bolestech

Kopretina řimbaba je užívána zejména pro své analgetické vlastnosti.

Účinky:

  1. zmírnění bolesti

Kopretina řimbaba je dobře známá pro schopnosti mírnit bolest. Ty jsou spojeny s její protizánětlivou aktivitou, inhibicí srážení krevních destiček a regulací funkcí hladké svaloviny. Kopretina řimbaba je užívána jak v tradiční medicíně tak ve vědeckém výzkumu jako účinný prostředek proti migréně. Byl též prokázán pomocný účinek při mírnění artritické bolesti.

  1. protizánětlivý účinek

Extrakty z kopretiny řimbaby mají schopnost brzdit tvorbu látek, které podporují zánětlivou reakci, včetně zánětlivých prostangladinů a leukotrienů. Vědecké důkazy poukazují na pozitivní účinek v léčbě artritického zánětu.

  1. mírnění horečky

Kopretina řimbaba je užívána tradičně pro snižování teploty. Tento účinek je dán inhibicí aktivity určitých prostanglandinů.

Reklama

Vhodné aplikace kopretiny řimbaby:

  1. Migrenózní bolesti hlavy
  2. Bolesti hlavy
  3. Artritida ? zánět kloubů
  4. Snižování horečky
  5. Chronické bolesti

Aktivní látky:
Parthenolidy.

Kontraindikace a interakce:
Někteří lidé pociťují mírné podrážděný žaludku při vysokých dávkách užívaných nalačno. Je třeba zejména dávat pozor při užívání nesteroidních antirevmatik. Je vhodné tento preparát neužívat během těhotenství. Při léčbě antikoaluganty je nutno užívání konzultovat lékařem.

Kopretinu řimbabu můžete zakoupit na www.001shop.cz nebo v prodejně Krakovská 22, Praha 1 od pondělí do pátku mezi 9.00 až 17. 00.

 

Reklama

Komentáře

Líba (St, 17. 1. 2007 - 15:01)
Kopretina Řimbaba _Migren Stop _ mi opravdu pomáhá již třetí balení a potom se snažím přestávku,ale ono se to vrací tak si jdu koupit další balení. Je to přírodní prostředek,tak si dám raději jednu denně,než trpět jako vůl.90 tablet na dva měsíce ale je opravdu pokoj.Doúporučuji nechci již nic jiného.
Blanka (St, 17. 1. 2007 - 17:01)
Dobírám první balení Migren stop a také mám pocit,že zabírá.Objednala jsem si ji v internet lékárně,ale teď ji tam nemají,což mě dost štve ,protože tam objednávám i jiné věci a teď musím objednávat nadvakrát.
Irena (St, 3. 10. 2007 - 06:10)
Já řimbabu užívám již 3.rok (je mi 45 let) a od té doby jsem neměla ten klasický záchvat,kdy nic nevidím,neslyším,nemluvím a nefunguju.Já přestávky nedělám,mám vyzkoušené,že se mi migréna v krátké době vrací.Měla jsem 2-3 záchvaty měsíčně a pokaždé jsem skončila na infuzi v nemocnici.Dokonce jsem za poslední rok neměla ani bolest hlavy,kdy bych to muséla řešit práškem.Užívám ji hned ráno /tobolky,tekutá forma mi nepomáhá/ a skutečně mi je výrazně lépe.Jsem vděčná lékaři,který mi doporučil,ať to zkusím.A taky jsem si spočítala,že prášky,které jsem musela buď hradit celé nebo jen částečně, vyšly cenově stejně jako řimbaba a navíc užívám byliny a ni chemii.Je to opravdu bomba!
Líba (Út, 9. 10. 2007 - 11:10)
Nevíte kde mohu sehnat kopretinu řimbabu migren stop nějak se mi nedaří v lékárně ho nemají ani nemají zájem ho objednat.Díky Líba
Monika (St, 10. 10. 2007 - 16:10)
Kopretinu řimbabu můžete zakoupit na http://www.001shop.cz/Kopretina-rimbaba nebo přímo v prodejně 001shop.cz Krakovksá 22, Praha 1
Reklama