Reklama

Liposukce IV.

PEŤA (Čt, 19. 5. 2005 - 12:05)

Holky nechce toho pošťuchování. Já tady teď trpím , protože jsem si určila že za půl hoďky se poprvý svléknu z toho špinavýho kompresu.Musela jsem si dát časový limit, protože jsem takovej posera, že bych v tom kompresu byla schopná schnít.Nevím jestli ho mám hodit do pračky (aby se mi nesrazil) nebo namočit, vyprat v ruce a hodit do sušičky. Sice mám ještě druhej ale nerada bych si tenhle zlikvidovala.Jo a ještě něco, v tom kompresu co mám (přes bříško i nohavičkama)je teda fakt síla jít na záchodě na velkou. Prdel je tím kompresem stlačená k sobě, takže je docela námaha něco vytlačit a potom se očistit. Je já jsem ale čuňák co???

Mirka (Čt, 19. 5. 2005 - 12:05)

Katko, dej už pokoj,přečti několik mých příspěvků, jsou k věci. Ničím jiným se nehodlám zaobírat.

Slim (Čt, 19. 5. 2005 - 12:05)

Holky, mam na vas dotaz....Nebyla jsem sice na liposukci bricha jak nektere z Vas, ale muj dotaz se dotyka casto probiraneho tematu-kompresniho pradla.Ja jsem zastance toho ze minimalne 14 dni by se to pravdu melo nosit...ovsem muj kompres je jiz od druheho dne velice volny...Chtela jsem se proto zeptat jaky to ma vliv na kyceny vysledek. Nosim ho tak povoleny jiz tyden a opravovana cast tela neni ani modra ani moc otekla, je zkratka naprosto stejna jako predtim. JSem naprosto presvedcena ze lekar predvedl excelentni vykon, jen me zajima jak moc ma efekt na konecny tvar to stazeni..Pokud to ma efekt pouze pro zabraneni otoku a podlitin, pak je mi jedno ze mi netesni. V pripade ze by vysledek ovlivnila mira stazeni-partie by byly uzsi a tenci, tak se muzu zrejme jit zrovna zahrabat, protoze jsem nestazena a navic od tretiho dne danou partii intenzivne cvicim(protoze me proste vubec nic neboi).PORADTE, dela mi to starost, investovala jsem 3O tisic korun...Dik. Slim.

katka (Čt, 19. 5. 2005 - 12:05)

Mirko, spatne tomu rozumis. Ja jsem nenapsala, ze ty a nejakej nick jste jedna osoba, ale ze stejne jako tady stale nekdo vymysli, ze jsme vsichni Zuza, tak stejne tak ja bych mohla premyslet tak, ze vsichni, co maji jinej nazor nez ja, jsou jedna osoba.A mas pravdu, opravdu se nedivam, v kolik hodin kdo co napsal.Jsi arogantni, nekdo tu neco vysvetluje a ty mu odpovidas, ze ses na nic neptala.

Vendy (Čt, 19. 5. 2005 - 12:05)

Ptala jsi se kdo je Vendy a Petra a proč nepřispívaly,když jste si tu hojily bolístky.Ale nehodlám s tebou diskutovat,liposukce se to netýká a ostatní na to nejsou zvědavé.

Mirka (Čt, 19. 5. 2005 - 12:05)

Vendy, odpovídáš špatně, já se tě na nic neptala.

Vendy (Čt, 19. 5. 2005 - 12:05)

Odpovídám Mirce.Na diskuzi nepřispívám,protože jdu teprve na konzultaci a zatím vám k tomu nemám co říci.Zuza nejsem,s tou si píšu přes e-mailika a ochotně mi poradí,do ničeho mě necpe a nic mi nevnucuje.Nemám důvod být proti ní zaujatá.Nejsem ani proti tobě,Mirko.Zatím vás jenom čtu a sbírám vaše zkušenosti.

Mirka (Čt, 19. 5. 2005 - 11:05)

Peťo, já měla taky ten pocit, že ve mě spoustu té tekutiny nechali a bylo mi vše malé. Ale za dva týdny už dáš v džínách dozadu pod pás obě ruce - uvidíš!!

PEŤA (Čt, 19. 5. 2005 - 11:05)

Evo, taky si myslím že ty lymfatický masáže budou dobrý (je jedno jestli ruční, baňkama nebo nohavice - já zkusila všechny), půjdu na mě hned jak mě to přestane bolet. Měla jsem celulitidu na nohách a asi nejvíc mě pomohly ty baňky (vacupress), ale je to docela silný tlak takže to zkusím až tak po 3 týdnech. Myslím, že na ty hrbolky by to mohlo pomoct, protože celulitida je taky takové hrbolaté podkoží

PEŤA (Čt, 19. 5. 2005 - 11:05)

Jo a Zuzo, jak jsi psala že po tom Wobenzymu máš strašnej hlad, tak já to mám uplně obráceně. Wobenzym taky beru, začala jsem ho brát už asi 3dny před lipkou. A dneska jsem se ráno jsem se přemlouvala abych snědla jeden rohlík, vůbec nemám hlad. Ale zato mám strašnou žízeň. Tak nevím, na každýho to asi působí fakt úplně jinak.

Dana (Čt, 19. 5. 2005 - 11:05)

Mirko, co jedině můžu říct na 100% je, že ten pupík se fakt vrátí do normálu! Já mám třeba další dvě jizvičky nad tou onou, a jedna není vidět skoro vůbec, a tu druhou masíruju jak kretén každý den měsíčkovou mastí, a furt je proláklá a červená a nepěkná.Zato pupíku jsem se ani nedotkla, akorát jsem ho nenáviděla, někdy i nahlas - a je jako dřígv! Taky jsem na něho byla hrdá, byla to jedna z nejezčích míst mého těla ( pupík a levý malíček na noze), a přijít o svá jediná pozitiva by bylo pro mne kruté!Tak s pupíkem si hlavu fakt nedělej!S těmi hrbolkami a tvrdnutím břicha - nevím. Večer to mám furt. Po třech měsících .. ale doufám, že to ještě pracuje, a do léta si ty bleděmodré šatečky budu moct vzít!Taky mně to prostě občas t?vrdne pod pupíkem, taková vyboulenina, z profilu jak přileplená bublanina. Přísahám, jakékoliv další změny - ať k lepšímu nebo horšímu nahlásím!!!!( skromně prosím, nechte vzájemného napadání, je zbytečné a trapné...)

Mirka (Čt, 19. 5. 2005 - 11:05)

To je hrůza, já než něco vyplodím, tak jsme o 8 příspěvků dál a u jiného tématu.

Mirka (Čt, 19. 5. 2005 - 11:05)

Kamčo víš co? Nebudeme si toho všímat jo? Předtím jsme to taky ignorovaly a ono to přestalo. Ta co tu blbost napsala si bohužel nevšimla, že některé naše příspěvky chodí ve stejnou minutu, takže těžko jsme nějaká rozdvojená osobnost. Pokusím se už na to vůbec nereagovat.Smolíme na ně. Evo, o těch lymfatických masážích jsem taky četla, jenže u nás nejsou. U nás dávájí tak akorát lišky dobrou noc. Ale myslím, že to co ti řekla paní primářka je O.K. Náš doktor říkal taky projistotu že DOPORUČUJE dva měsíce - ale možná si to protáhnu. A je fakt, že kůži sledoval, u málo pružné (strie) by mohl být problém.S mým mužem mám stejné problémy jako ty. Už před 5 lety u lipky stehen nebyl nadšený a teď taky ne. Prý jsem se mu líbila tak, jak jsem byla (tak to má teda pěkně blbej vkus). Mám pět týdnů po břichu a ještě ho neviděl. Asi by mě opustil nebo tak něco.Kamčo, já neumím spát na zádech a když náhodou na nich usnu, tak prý chrápu !!!!! Já spím jen na břichu. Jestli je tajemství hezkého bříška ve spaní na zádech, tak zůstanu šeredná.

PEŤA (Čt, 19. 5. 2005 - 11:05)

Čau holky, já už vůbec nechrním. Ráno jsem vstala hezky zvesela v 6 hodin, protože jsem měla v 8hod obchodní schůzku. No zvesela to až tak nebylo, ale rozhodně to bolelo o dost míň než včera. Vstala jsem dřív o 2 hodiny, protože jsem se musela trochu hygienicky zkulturnit (kompres budu sundávat až dnes, takže si dovedete představit, že zrovna nevoním po fialkách) a najít nějaké vhodné oblečení. A tady nastal problém nic mi není, všechno je mi přes břicho malé!!!! Hrůza, i rifle které mě byly v pase volné jsem nemohla dopnout. Od pondělí jsem doma chodila v sexy vytahanejch teplákách a dlouhým orvaným tričku, takže mě vůbec nenapadlo že mě nic normálního nebude. Jak to bylo u vás holky taky jste nemohly nic dopnout??No tak jsem si vzala ty největší rifle knoflík jsem nezapnula a přes to jsem si vzala hodně dlouhej svetr.V práci mi po 2 hodinách začalo břicho ještě víc natýkat, takže jsem svou přehnanou pracovní aktivitu ukončila a šla hajat. Myslím, že mám teď o 10 cm víc v pase než před lipkou. A svědí to čím dál víc, pořád se drbu. Teď tak hoďku poležím a půjdu na to koupání, takže konečně uvídím jak vypadá můj pupík. Myslím, že už to zkusím zlehka namazat tím Litonem, protože mi to po tom pracovním "výkonu" fakt dost nateklo. Co myslíte břichařky???Dano to mám upřímnou radost, že už je to zase lepší?? Byla jsem z tebe fakt na prášky.

katka (Čt, 19. 5. 2005 - 11:05)

Tak ja ti to vysvetlim. Nejaka Tana se objevila na Liposukci III a zacala me napadat, ze jsem Zuza, psat holkam, co jsem si nima psala i pres maily, ze z nich mam provize a tak podobne. *** se objevilo az pozdeji, ale je to asi ta sama osoba, soude dle vyjadrovani.Uznavam, ze jsem napsala prispevek trochu nesrozumitelne, ale mam v hlave tisic jinych veci zaroven, ted uz to snad chapeme vsichni, ne?

Eva (Čt, 19. 5. 2005 - 11:05)

Tolik odvahy teda nemám:-)))))Ale asi zkusím cvičit (trochu), aby viděl aspoň nějakou snahu. Ono to stejně na tom mém břichu nebude vidět:-(Když já jsem tak líná.......

Kamča (Čt, 19. 5. 2005 - 11:05)

Katko, ty jsi tu včera vůbec nic nepsala. Přečti si to po sobě. Věta: proč se objevily zrovna když jsem napsala něco o nošení kompresu...Tomu nerozumím, už se to opravdu motá.

Kamča (Čt, 19. 5. 2005 - 11:05)

Mirko, je to pro tebe, nebo pro mě? :-)))))))))))))))))))))))))))))))))

Kamča (Čt, 19. 5. 2005 - 11:05)

Evi, řešení č.1) předveď se mu za světla. Ty masáže zní zajímavě, mrknu se, kde se to u nás dělá.

Mirka (Čt, 19. 5. 2005 - 11:05)

Danuš, s tím pupíkem jsi mě potěšila. Představ si,že Kamča má krásnou kulatou dírku a já, přestože jsem ji před lipkou měla taky, tak teď mám něco příšernýho: křivou čárku, představ si svisle rozpůlené písmeno X, tak tu jednu půlku z něho. A je to tak namačkaný k sobě, že mi skoro nejde dovnitř strčit prst (sice nevidím důvod ho tom strkat, ale přece). Takže říkáš, že po třech měsících mám šanci?Mám dnes výročí - 5 týdnů !!

Reklama

Přidat komentář