Reklama

Liposukce IV.

katka (Čt, 19. 5. 2005 - 11:05)

Mirko, Kamco, teda nezlobte se na me, ale at uz je Petra kdokoliv, ma pravdu. Uz me zacina stvat, jak si myslis, ze jedine co pises ty je ta spravna cesta. To jsi ty, kdo dela to dusno, protoze jsi absolutne netolerantni k jinym nazorum. Chapes, ze to neni tvoje diskuze?! Muzes si sem psat kdo chce, co chce, kdyz se ti to nelibi, preskakuj to.Neumite ani zalozit tema a kdyz to nekdo udela, mate k nemu jeste vyhrady.A stejne jak si rikate, kdo je asi Vendy nebo Petra, tak stejne ja bych se mohla ptat, kdo je nejaka Tana a *** a proc se objevily zrovna, kdyz jsem napsala neco o noseni kompresu....Fakt uz me stvete, to je tak kdyz se nekde sejdou samy zensky :-((

Zuza (Čt, 19. 5. 2005 - 11:05)

Jdu jen na skok, nebojte se, kdyz neco budu chtit napsat, tak sve jmeno si pamatuju, ale mozna prave pro to, ze za kazdym jinym nazorem nez mate vidite me, tak kazdyho odradite. Ja vam sve nazory nevnucuju, netouzim po tom, aby se tim nekdo ridil, nerikam, ze to co jsem si nastudovala a zazila, je jedine spravne, jsem proste druha alternativa, nechapu proc v tom hledate problem. Hadat se a mit jiny nazor jsou dve odlisne veci, uz je rok 2005, 16 let po revoluci:-)

Kamča (Čt, 19. 5. 2005 - 11:05)

Danuš, ty jsi nás našla, to jsme rády! Potřebuje se to tu zas vrátit do normálu.Mirko, spala jsem celou noc na zádech, připadala jsem si jak v rakvi, ale pochybuji, že to zlepšení bude tím. Nic sexuálního na to nemělo vliv.

Eva (Čt, 19. 5. 2005 - 10:05)

Ahoj holky, tak počasí už je super a má být nádherný víkend, tak se těším.Dotazovala jsem se na provedení lipky ve Vysokém nad Jizerou (možná Vám to něco říká - vozí se tam uříznuté prsty a pod. FUJ)Paní primářka mi 6.5.2005 napsala: "používáme nástřik tumescenčním roztokem , rozrušení tukových buněk a odsátí většiny standartní kanylou, Upozorňuji, že liposukce není vhodná pro každý typ kůže , po liposukci je potřeba docházet na lynfatické masáže a 3 měsíce nosit pevné stahovací prádlo ."Tak mě napadlo, že byste mohly ty limfatické masáže zkusit.(samozřejmě až to nebude tolik bolet:-) Chodím na ni jednou měsíčně (bohužel to není zadarmo) a když nic jiného, je to velmi příjemné.....Ještě bych potřebovala poradit, jak tu lipku vysvětlit manželovi, když je naštvaný předem, jen když o tom spustím:-( Řekl mi, že tím chci řešit problémy, které nejsem sama schopná zvládnout a že to zase až tak nepotřebuju (fakt je, že mě už dost dlouho neviděl nahou za světla:_)

Kamča (Čt, 19. 5. 2005 - 10:05)

Petro, to je mi líto, že se za sebe stydíš, to musíš mít asi hodně málo seběvědomí. Jakou máš za sebou lipku? A jak vše probíhalo? Opět nic ve zlém, jsem jen zvědavá.

Mirka (Čt, 19. 5. 2005 - 10:05)

Jsem hnusně závistivá !!!Prosím poraď, co jsi v noci dělala s bříškem, že ho máš pěkné? (Jestli to bude příliš indiskrétní, tak mailem - hi,hi,hi)Snad se Peťa ozve, doufám, že ji změna tónu téhle diskuze neodradila.PEŤÓÓÓÓÓ !!!

Dana (Čt, 19. 5. 2005 - 10:05)

Musím nahlas říct, že PUPÍK se opravdu spravil, je jako dřív! Taky jsem z toho měla strach, protože těsně po lipce, a asi ještě měsíc to taky bylo něco nedefinovatelného!A taky souhlasím s tím, že bychom se měly kontrolovat jen ráno. To de.Večer radši nekoukat, ono to asi pracuje opravdu dlouho.Já jsem nejspokojenější přes víkend, a taky moje optimistické příspěvky byly určitě ze soboty či neděle - a to dopolední hodiny!Vsadím se, že to naříkání bylo páteční a podvečerní!Je to tak - někdy jsem v euforii, někdy upadám do absolutně hluboké deprese, ale jak tady čtu, jsme na tom všechny stejně!Já jsem dneska ráno - při každodenním rituálním tancem před zrcadlem, z profilu, zepředu - koukla omylem i zezadu.Baby - já potřebuju ještě další minimálně čtaři liposukce, a pět antiliposukcí!Něco vypolštářkovat, a pod pérdelí zas ubrat - že by ta lipoška fakz lezla i na mozek?Hele, někdy kdysi jsem četla, že zklamání - tedy velikost zklamání je přímo úměrná velikosti očekávání čí tak nějak.No, a já si myslela blbaňa, že budu mít bříško jako zamlada. A nemám.Tím to asi bude. Co?

Mirka (Čt, 19. 5. 2005 - 10:05)

Jéžíííš, máš pravdu, zapomněla jsem na Denis!! S tou jsem prožívala její lipku a já byla dva dny po ní, tak jsem od ní hltala informace....Denis - sorry!

Kamča (Čt, 19. 5. 2005 - 10:05)

Hmm, mluvíš mi z duše. Ještě že nám to šlo ve stejný čas, jinak by mě obvinili, že jsem Mirka. Ježíši, kdo jsem vlastně já? Už to je zase celé zamotané.Tak já se na bříšku opravdu lepším. Přes noc se stal zázrak. Počkej do večera, já ti pak zvednu náladu. Peťa asi zase zabrala až ráno a teď ještě chní.

Mirka (Čt, 19. 5. 2005 - 10:05)

Kdo je "Vendy" a "Petra"? Že se najednou objevily současně se Zuzanou?Je to sranda, proč jste nepřispívaly, když se to tu nehádalo a jen jsme si tu hojily své bolístky?

Kamča (Čt, 19. 5. 2005 - 10:05)

No holky, já se opravdu bavím. Nikdy jsem od vás nic nečetla, Venda a Petra mi fakt za poslední měsíc nic neříkájí, ale vím, že se bavíme opravdu o tom jak se kdo cítí a že jsme se tu poslední týden nenapadaly.Zuzko ty máš opravdu magické jméno, nic proti. Jak se tu objevíš, tak je vše vzhůru nohama. Ale některý ženský se prostě potřebují hádat. Pokud by jste ty diskuze opravdu četly, tak Mirka s Denis udržely Liposukci, aby se jmenovala III. a ne, kdo je jaká slepice. A že všechny utekly. No, mě se to nezdá. Já taky jednou skončím, jak budu mít vše O.K., tak tu přece nebudu mít o čem žvanit. Mě je fuk, kdo sem co píše, já si najdu to své a čau. No a že melu jak mi huba narostla a jak se cítím? Mám snad jít na pavlač troubit, že jsem po liposukci? Nebo si tady požvanit. Holky, děláte z komára velblouda! A Zuzce medvědí službu.

Mirka (Čt, 19. 5. 2005 - 10:05)

Čauky Kamčo, jak to,že máš ráno jen dva hrbolky? Já jich mám aspoň 12, všechny tak v okruhu 5 cm a víc kolem pupíku. Co píšu kolem pupíku - kolem té hrozné čárky (křivé).Vzpomínáš na začátky, kdy jsme sem začly psát? Bylo to celé rozhádané, byly jsme jediné, kdo se držel tématu, pak se k nám přidaly další lipkařky a bylo to super. Jestli to tak bude pokračovat, skončí to jako předchozí diskuze. Ale mašlu si kvůli tomu nehodíme, stejně si spolu a s ostatníma píšeme maily, tak bychom se na diskuzi vyprdly.(Stejně to musí být náročné, psát takhle pod různými jmény, co? Ale pokud se někdo nudí - tak pro ne)

Petra (Čt, 19. 5. 2005 - 09:05)

To je jasné čím to je, netolerancí k jiným nazorům. Mirka se rozhodla, že to je její diskuze a s návratem Zuzy se citi ohrožená a podle toho taky píše. Založit novou diskuzi nedokáže, ale ani poděkovat za to, ze jim v tom Zuza pomohla. Někdy se stydim, že jsem taky ženská.

Vendy (Čt, 19. 5. 2005 - 09:05)

Jsem teprve objednaná na konzultaci a přečetla jsem všechny diskuze o lipce,abych měla nějakou představu.Hodně jsem se z nich dozvěděla,hlavně z těch starších.Je dobře,že se Zuza vrátila,sami jste volaly po někom,kdo má delší dobu po zákroku.Lipka se podle mě nedá hodnotit 14 dní po,to je jen výměna informací,koho to jak bolí a kdo se čím maže.Přispívá sem míň a míň holek,nevíte,čím to je?

Kamča (Čt, 19. 5. 2005 - 08:05)

Já mám dnes taky dobrou náladu. Právě jsem podrobně prozkoumávala povrch svého bříška a dokonce jsem si i vlezla do plavek a musím říct: NENÍ TO TAK HROZNÝ:-)Musíme se dívat a hodnotit asi jen po ránu, ale já až na malé, viditelné ztvrdliny kolem pupíku to mám dobrý. Ale večer to bylo vlnobití. Myslím, že jak zmizí veškeré otoky tak to bude super. Strie mě na břiše taky netrápí, děcka byly prďavé, přibrala jsem jen pár kilo, to spíš dostaly zabrat prsa.Teď mě samozřejmě na těle zavazí jiné partie, chtělo by to trochu zpevnit tělo, celkově.

Mirka (Čt, 19. 5. 2005 - 08:05)

Pokračování:Čauky Kamčo - jestli se nudíš a pomáhá ti to na bříško, tak já mám doma 13 neumytých oken. Napřed jsem si říkala do velikonoc, pak do 1. máje a teď už neříkám nic, protože prší. Tak tak můžeš přijet hi,hi,hi.Jinak já jak dlouho sedím, tak se mi taky vždycky udělají ty vlny (já, která miluju zabíjačku je nazývám jelita) a tak musím stoupnout a rozmasírovávat. Válečkuju vždycky až večer. Včera jsem podrobně zkoumala to břicho (ostatně jako každý den). Mně se zdá, že ta kůže je docela v poho, ono jí tam snad ani není moc, není popraskaná ani krabatá. Mám pocit,že jediný problém jsou ty hrbolky,takže ony jsou vidět přes tu kůži (proto se zdá krabatá). No a ten otok dole, ale Kamčo já ho nemám moc velký, ráno skoro vůbec, večet trochu jo. Ale to můžeme být klidné - otoky na 100 % zmiznou. Jen pesimisticky hledím do budoucna s těmi hrbolky. Kdyby nezmizly, tak musím na plastiku břicha - hi,hi,hi.Už se těším na tu kontrolu, to bude chláma, jestli mě bude doktor přesvědčovat, že ten povrch je dokonalý.Péťo - už máš jelito?

Kamča (Čt, 19. 5. 2005 - 07:05)

Dobré ráno. Snad bude.

Mirka (Čt, 19. 5. 2005 - 06:05)

Čauky všechny,teda, to je zase ráno - u nás pořád leje už třetí den.Kamčo, nebudem ti toho všímat, snad ta diskuze bude zase v pohodě jako před tím. A snad se sem zase holky vrátí !!!Denis, co stehýnka, cvičíš? Už to máš pět týdnů a dva dny, to si dobře pamatuju, protože jsi byla dva dny přede mnou. Máš je hladké? Masíruješ něčím?A co ty Peťo, ty máš dnes třetí (nebo už čtvrtý den?), že už to bolí jen malinko? Jakožto břichařka mě hodně zajímáš - hi,hi,hi, (doufám, že my s Kamčou tebe taky)Holky - pište! Ale nejenom jak máte všechno krásné, ať nemám komplexy !!!

Zuza (St, 18. 5. 2005 - 22:05)

Ale jinak budte v klidu, dnes jsem mela vyjimecne cas na psani, protoze jsem se potrebovala vylezet z virozy, vic casu nemam, takze tu nebudu prudit:-) aspon je zalozena liposukce IV. a provetrane stojaci vody - a navratilo se par diskutujicich - ale jestli se tu bude resit jen mazani a fnukani, zase utecou. Lidi odjakziva pritahoval problem :-) - ale na vsechny otazky uz nekde v diskuzich je odpoved, staci cist. Mejte se:-)

Kamča (St, 18. 5. 2005 - 21:05)

Já se prosím hlasím mezi to úplně obyčejné, naříkající, no prostě normální české střevo. Ano, budu si stále mlet o to svém balvánku a nic víc mě nerozhází. Já tomu teda opravdu nerozumím, nejsem lékařka, ani zdravotní materiál, jsem obyčejná laborantka v domácnosti, ale to válečkování asi opravdu k něčemu je. Dnes jsem měla velký úklid, uklidila dětem obrovský pokoj i s 3 oknem, včera ty 2 a to je u nás fuška, povysávala, vyleštila, strávila půl dne u načítání liposukce III., no jaké já měla na břichu vlny! Napadá mě tsunami, ale je mi to eticky hloupé, tak řekněme vlnobití, na horním břiše jsem myslela, že už to nezvládnu a nezarovnám. A pan VÁLEČEK to zvládl. Fakt mi bříško krásně vyrovnal. Něco na tom je. Mirko, řekla bych, že jsme něco jako siamská dvojčata, alespoň podle průběhu lipek a stejných myšlenek, ale podle věku mě spíš vyměnili v porodnici.

Reklama

Přidat komentář