Reklama

Panická porucha 5

olga (Pá, 10. 8. 2007 - 16:08)

Gizelo, vypadá to, že máš agorafobii jako většina z nás, kteří píšeme na panickou poruchu 7, přejdi tam a určitě se ti budeme snažit poradit, ale určitě to chce psychiatra. ahoj

gizela (Pá, 10. 8. 2007 - 14:08)

ahoj jsem tu nová a chci se zeptat jestli má někdo problémy vycházení z domova kvuli úzkosti mám strach že omdlím umřu atd a někdy se bojím zůstat sama doma nemohl by my někdo poradit jak na to děkuji

Návštěvník (Út, 8. 5. 2007 - 15:05)

Hele Veroniko neotravuj -tohle jsi psala dneska do nekolika diskusi; zabal si fidlatka a vypadni!
Nakopat te do prdele.

veronika (Út, 8. 5. 2007 - 14:05)

Ahoj, píšu článek o lidech, kteří trpí sociální fóbií. Chtěla jsem se zeptat, zda by se našel někdo, kdo s ní má zkušenosti a i když je to těžké, podělil by se o ně se čtenáři. Šlo by o formu minirozhovoru (asi4otázky), samozřejmě naprosto anonymně, např. přes email. Vím, že je to těžké téma, ale právě proto by o něm měla veřejnost co nejvíce slyšet. Děkuju. Veronika, mail: rozhovorVK"email.cz

Anonym (Út, 21. 5. 2024 - 05:05)

Závislost se léčí v psychiatrické léčebně takže asi tak.

Martina (Čt, 26. 4. 2007 - 15:04)

Já Martina z PP č.6 jsem ale toto o EFT nepsala, je to někdo jiný, to jen pro upřesnění.

Martina (Čt, 26. 4. 2007 - 10:04)

..myslím, že by ti toto mohlo rozhodně pomoci - podívej se na www.eft-ahc.cz je tam spousty užitečních materiálů ke stažení zdarma, i návod k samoaplikaci - vyzkoušej to, EFT pomohlo již tísícům lidí v případech kde vše ostatní selhalo! Mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti.

Návštěvník (St, 25. 4. 2007 - 18:04)

jdi na panickou poruchu 6

Jiřina (St, 25. 4. 2007 - 17:04)

Ahoj všem.Mám panickou poruch již asi 2 roky díky špatné léčbě neurologa,který mě léčil doposud neurolem a tvrdil my, že není návykový.Bohužel je a silně.Až nyní jsem se odvážila hledat pomoc jinde a užívám parolex. Moc prosím někoho kdo s ním má nějaké zkušenosti at??se my ozve. Díky moc a přeji všem trpělivost,protože je moc důležitá.

HANA (So, 3. 3. 2007 - 14:03)

JE MI TO MOC LITO

Lamo (Út, 13. 2. 2007 - 15:02)

jdi na panickou poruchuč6 ,sem už nikdo nechodí

lama (Út, 13. 2. 2007 - 14:02)

Ahoj všichni, nedávno jsem zjistila, co mi vlastně je. Předtím jsem pěkně potýrala pár doktorů (a rodinu) s tím, že se mi strašně zhoršilo astma...Určitě to znáte. Chtěla jsem se zeptat zkušenějších: jak to máte s cestováním, zvlášť sami, služebně, na neznámé místo a pokud možno letadlem? Panický záchvat ve výšce 10 km, to bych asi letušky moc nepotěšila. Nemám problémy pořád, ale někdy to přijde, když to člověk nečeká, a to se pak nestačím divit. Tuhle jsem se málem udusila v metru, taky jsem se rozklepala ve vlaku a hrůzou málem pozvracela v autobuse (to se mi nestalo od 6 let). Poradíte?

Lenka (St, 31. 1. 2007 - 23:01)

No jukla jsem a můžu říct, že máš pravdu. Já kupuju v Rossmance Revitalift od Lorealu za 400Kč a na www.nejlevne.cz ho maj za 280Kč. Všechno je tam nějak levný. Že by nějaká akce?

Pajka (Po, 29. 1. 2007 - 14:01)

Kláro, každý po svém, tedy trošku jinak. Bez léků na začátku to jde málokomu. Bereš nebo bralas nějaké? Jinak panická porucha má už 6 na konci, tak přejdi tam, sem už nikdo nechodí, spíše zabloudí. Rady, jak se vypořádat, najdeš mimojiné na www.lundbeck.cz v sekci pro veřejnost...

Jana (Po, 29. 1. 2007 - 13:01)

Zdravím všechny ;) Objevila jsem na internetu docela dobry web o kosmetice, kde maji ceny nizsi nez kdekoliv jinde a to jsem toho hodne prosla. Juknete na: http://nejlevne.cz

Klára (Po, 29. 1. 2007 - 12:01)

Ahoj, panickou poruchou trpím už asi 10 let, jsou roky kdy o tom nevím, pak se najednou objeví, půl roku se s tím peru a zase to na delší dobu vymizí. Teďka v tom zase lítám, mám svoji dok.,která mě učí dýchat a relaxace, ale nevím zda to zvládám. Dost mě to omezuje. Z ničeho nic takový strach a úzkost. Nejvíce v obchodě, ve městě, nejraději teď všude jezdím autem. Můžete mi někdo poradit, jak jste s tím vypořádali vy...Dík

Návštěvník (Čt, 18. 1. 2007 - 11:01)

tam to nedýchá,tam to fičííííííí

Návštěvník (Čt, 18. 1. 2007 - 06:01)

Na Panické pourše č.6!

zdenka (St, 17. 1. 2007 - 22:01)

kde jste?zkoušíte dýchat?:)))))))))

zdenka (Út, 16. 1. 2007 - 23:01)

ahoj snad to někomu pomuže...Jedná se o dechový trénink, který zabírá okamžitě.Pomůže vám překonat tuto poruchu.
Je to jednoduché.
Lehni si pohodlně na záda, ruce podél těla.
Nadechni se, chvíli zadrž dech v plném nádechu a při tom napni svaly v ramenech, pažích a nohou. Prostě se propni a měj zadržený nádech.
Vší silou při tom také vypni břišní stěnu, jako míč dopředu a vydrž tak 5 sekund. Pozor netlač do hlavy, ale do břicha.
Následuje dlouhý výdech, vzduch nechej z plic vycházet bez úsilí, spíše se ho snaž zpomalit než zrychlit.
Během výdechu povol pozvolna zatnuté svaly a to břicho.

Chápej to takhle.

Nádech-pomalý
Zadrž dech napni paže ,nohy a vytlač břicho (to vše tak 5 sec.)
Vydechni a uvolňuj se- pěkně pomalu.

Pak to několikrát zopakuj. Po třech opakováních by se záchvat neměl rozjet. Získáš kontrolu nad sebou a po nějakém čase zmizí strach z

Reklama

Přidat komentář