Reklama

PANICKÁ PORUCHA PP10

Dituša (So, 2. 1. 2010 - 11:01)

Ahoj všem,hezký den!Tady z deště zas chumelí,ale mokro mokro bude zas,už to vidím..na boby letos stále nic.
Dnes bych ani nemohla,zhoršilo se mi bolení v krku,probudila jsem se se zaníceným očkem,,tak jsem čučela"poočku" a dám si dětský čaj bylinný s medem,pak nějaký patáček.Máme doma jen malou,ta nechtela u táty spinkat,tak volal,at si vyzvednem,starší zas má radost,že tam muže být jen ona.Tu si má nechat do večera,čili se můžu vrhnout na opravy slohovek.V pondělí nastupuju do školy, ale jestli mi bude ješět hůř,nevím,jak tam přežiju.Těžko šéfovi řeknu,jsem nemocná -nepřijdu,když na mě spoléhají jako na záskok.

MISS ahoj,vše dobré a hlavěn štěstí s prací a zdravím...pošli foto,ak máš:-)

Pošlu vám taky,neco snad vyhrábnu.

endik (So, 2. 1. 2010 - 11:01)

Miss, já někdy mám lepší dny a někdy horší. Dnes je mi celkem fajn, ale taky jsou dny, kdy upadám do těžké beznaděje. Jak mi je zle a nedokážu se na nic soustředit a nejsem schopná ani sednout k netu, abych si mohla hledat práci a tím se ten stav ještě zhoršuje, protože začnu mít pocit, že nebudu moct děti zabezpečit, když nejsem schopná ani rozkliknout pracovní inzeráty...a už se rozběhne kolotoč a většinou skončí až tím, že to zaspím. Pak se ráno probudím se strachem, že tento den zase nebudu ničeho schopná a zároveň ten tlak, že musím něco dělat a co nejrychleji. Teď to na mně zase začíná padat, protože jsem si řekla, že přes Vánoce to nebudu řešit, tak to bylo trochu lepší. Ale už na Silvestra to na mně nastoupilo, barák plnej lidí, protože jsme měli pozvaný kamarády a já myslela, že padnu. Rychle jsem do sebe nakopala několik panáků a nakonec to dobře dopadlo. No je to jak na houpačce. A bereš léky? Já se snažím nemyslet dopředu na to, co by se mohlo stát, je to ale těžké. Třeba v obchodě jsem měla záchvat už dvakrát, ale nevyhýbám se tomu. Vím, že obchod s tím nemá nic společného, takže na to dopředu nemyslím, lapnu košík a jsem tam. Myslím jen na to, co koupit a když se mi začne motat hlava, tak se pevně chytnu košíku a začnu pravidelně dýchat. Většinou to pomůže... Je mi ale jasné, že si ještě můžu gratulovat a mohlo by být hůř. Jinak je dobré, že u Vás se zvyšuje mateřská a u nás se bude snižovat:-)

Miss (So, 2. 1. 2010 - 10:01)

Dobre rano, dnes nevyspata, bolia ma oci, preco male deti nevydrzia trosku pospat dopoludnia? :)))

Zuzka - nemam ziadnu pracu musim si hladat :(

Jitka - ahoj :) myslim, ze kazdý z nas je tu doktor :))) tituly sa tu mozu kludne vo velkom rozdavat :)))

endik - no tak to potom nemas v takom otrasnom stadiu pp, moj prvy zachvat som mala v praci a odvtedy každý den mi bolo zle, ja napriklad mam problem rano vstat a fungovat, sa bojim, ze ked budem v praci "mimo" sa budu na mna skaredo pozerat, neviem byt hned vo švungu a pekovat, chapes, malo energie. Inak bud rada, ze zijes v CR ja som dostavala cely cas 4500 sk mesacne az teraz zdvihli, ale mna sa to netyka mne uz konci rodicovska za 2 týždne, tak isto riesime financie, hypoteka na krku nic z toho mi nepridava, keby som sa citila dobre tak tieto uzkosti a obavy nemam, lebo by som vedela, ze vsetko zvladnem a viem sa o seba postarat, takto sa pohybujem len na tenkom lade, akokeby som uz stracala nadej, ze mi moze byt dobre ja si to uz ani neviem predstavit

endik (So, 2. 1. 2010 - 10:01)

Hezký den všem, u nás mírně zasněženo a pošmourno:-)

endik (So, 2. 1. 2010 - 10:01)

Miss, dětem je dva a půl, mateřskou mám na čtyři roky, ale s tou jejich almužnou se to už nedá zvládat, takže do práce musím už co nejdřív. Já jsem teda měla těhotenství a první dva roky taky velkou pohodu. Sice to byl záhul, ale právě proto jsem neměla čas na žádné vymýšlení blbin, teď už jsou děti samostatnější, já mám víc času, navíc pořád řešíme finance, takže se to tak nějak sešlo, až jsem to už nerozdejchala. Já se naopak do práce těším, cítím, že mi změna prospěje, i když mi bude líto nevidět děti celý den, ale to osamostatnění by stejně jednou muselo přijít. Já jsem v práci PP neměla (zatím), takže z toho nemám strach jako ty. A zakazuji si myslet na to, že by mně tam mohlo něco postihnout:-) Jak se tady řeší ty směny, tak myslím, že když si najdeš relativně klidnou práci s pravidelným režimem, tak to určitě půjde:-)

Pajko, taky doufám, že pomůže návštěva lékaře, ale jít se mi nechce... Já se neustále přesvědčuji, že je to psychika a často se mi povede to vydýchat, ale někdy ne a pak to stojí za to. A klobouk dolů 43let s PP a zvládáš to skvěle....

Nelo, tak takhle mně ta hlava určitě nebolí, ale čekám v nejbližších dnech, že začne:-) Fakt případy pro chocholouška:-) Mně je úplně trapný k tomu doktorovi chodit, ale jinak se toho asi nezbavím. Ještě pár dní počkám, jestli to nepůjde překonat silou vůle a pak už fakt půjdu:-)

Jitka (So, 2. 1. 2010 - 10:01)

Krásné ráno všem. U nás sněží, je to blázinec to počasí, nasněží pak do toho naprší:-))). Takže ani ted nepočítám že by to mohlo vydržet. Přelouskala jsem všechno co jste psali, ale je toho tolik že už nevim na co psát, ale něco mi v paměti utkvělo:-)).
Takže nejprve zdravím Endika a přeju ať zase uvěříš, že jsi vpořádku, tak jakože určitě jsi:-).
Taky zdravím Miss, dlouho jsi tu nebyla, tak je fajn že zase píšeš a musela jsem se smát, že bys mohla mít titul na doktorku. A smála jsem se proto, protože tuhle mi moje mamka řekla že už je ze mě půl doktor:-))).
ALČO máš pravdu, že jsem se musela po tvém příspěvku psát, opět jsem si to dokázala představit v živých barvách:-)).
NELI, ještě že vy jste to stíhali ven:-))))))))))).
PAJKO ještě jednou dík za fotečky, zmijovka je náhodou super.-).
ZUZKO ani se ti nedivim že se ti nechce učit, já už bych na to neměla, tak s chutí do toho a půl je hotovo:-))
Tak a teď zprávy ještě od nás. Všichni ti moji tři chlapi maj zábaly na krku a kurýrujou. Jediná já se ještě držim. Musim sjet do lékárny pro nějakej paralen a něco na krk. Ale teploty nemaj, jen rýma a škrábe je v krku a Ondruša začal trošku kašla:-(. Tak jsem zvědavá jak to u nás s těma horama dopadne.
Jinak na Silvestra jsem si dala něco přes dvě sklenky šampáňa a bylo mi dobře. Pařili jsme do tří do rána a spát jsem šla ve čtyři, než jsem to tu trošku sklidila a v osum už jsme vstávali. Ale povedlo se to a bylo to opravdu moc fajn.

zuzka (So, 2. 1. 2010 - 09:01)

Ahoj všem)))) V Praze je sníh... Já jsem taková rozlenivělá, musím se začít učit a vůbec se mi nechce!!!!!!!

NELO tak to jsem vůbec netušila, žes měla obchůdek se zdravou výživou? No tak to jsi odborník na slovo vzatý))))))))) U nás v okolí teď vznikly dva nové, ale zdá se mi, že je v nich dost prázdno.

MISS a co ty děláš? Resp. kam půjdeš pracovat?
LUCKO - komu se co stalo?Že jste museli na Silvestra do nemocnice? Něco s babi?
PAJKO)))
SILVO - užíváš si Micinky a na nás kašleš, co?))))))))))))

Pajka (So, 2. 1. 2010 - 04:01)

Dobré ráno... jen tak, abych občas byla první...jdu zkusit ještě dát nějakou hodinku spánku...

LAZAR (So, 2. 1. 2010 - 00:01)

Nelo...jasna vec,vsechno co je zdrave neni k zradlu hit-nehit neni nad dlabanec a vajecnak :-)) dobrùùùùùùùùù

Nela (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

Lazare už nic pronajímáme ho ,ale měli jsma tam tehdy začínající hit-zdravou výživu. Už jsem to tady kdysi psala jak jsem byla týden na kurzu at vím,co prodávám a manžel pro mne jezdil večer at tam nemusím spát a konečně se najím :-))

Miss (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

Nela potesim sa, napis...dobru noc!

Miss (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

Nela - co ste sa pohadali s muzom? ci aký bobrik, neblazni dnes sa musite udobrit ved je novy rok :) tak šup šup prihovorit sa :) pojdem aj ja, ten moj je nervozny, ze za cely den ho nepustim k PC

Nela (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

Missočko písnu ti zítra mejlík jo ? Dnes už se mi motají prstíky po klávesnici.
Dobrou noc a blešky na pomoc .

Miss (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

Lazar tí mimozemstania sme najskor my, ja len tak pozeram na ludi okolo seba kolko toho vedi azmaknut aj starsi napr. v hypermarketoch mna by po jednej smene pod tým neonom tahala sanitka :)))Inak v case paniky som robila nocne a musim povedat, ze v noci som viac v pohode ako cez den, mozno to bude aj tým tlmenym svetlom alebo neviem :))) ale podarilo s ami raz zaspat tam, ale sef mal na to porozumenie :)))

LAZAR (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

Nelo co tam prodavas......?

Nela (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

No jdu si zaplavat /jak říká Alča/ a do pelíšku už mne tam čekají psi,nebo bobříka mlčení držíme s mužem stále:-) To bude letošní rok u nás doma ukecaný !!! :-)))

Miss (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

Nela - tak vo vlastnom je asi mensi stres, ja som z jednej prace odisla, lebo som nezvladala svoje stavy, cestovala som do druheho mesta a vstavanie rano o 5tej mi nerobilo dobre, ma tam vzdy na obed uz museli ratovat. No tak to sme na tom potom rovnako ja mam paniku od 21 rokov tiez 6 rokov, dost skoro ma čapla, ale tak som rozmyslala, ze keby ma čapla este pocas skoly to by bol len pruser to by som snad ani nedostudovala, esteze prisla az potom. Myslis, ze Ti paniku spustila smrt netere? co sa jej stalo?

Nela (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

Lazare to máš pravdu takové šichty nejsou pro lidi,ale pro roboty :-))

LAZAR (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

Miss,to je videt ze je neco rozs'telovanyho ja taky jak se nevyspim tak to nicim nesrovnam a jezdim jak na toboganu.....a mozek mi nebere,jak nekdo muze tahnout stridave a dlouhe sichty? Kdysi jsem delal chvili odpoledni a nocni a uplne jsem ztratil pojem o case a i na nocni jsem chodil pozde........v tech nepretrzitych provozech jsou snad roboti,nebo mimozemstane ? :-)

Nela (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

No po mateřské jsem nastoupila do našeho obchůdku,takže nějaký šok se nekonal a paniku mám už 6 let od smrti neteře.

Reklama

Přidat komentář