Reklama

PANICKÁ PORUCHA PP10

evakrk (Pá, 1. 1. 2010 - 21:01)

Alčo, u vás teda bylo veselo. A já myslela, že nablito je jen u nás po hasičským bále.

evakrk (Pá, 1. 1. 2010 - 21:01)

DÁŠENDO, na stránkách www.rakytnik.eu
najdeš mailovou adresu i tel. číslo, kde objednat. Já od nich beru i 100% rakytníkovou štávu. Ty brusinky nemají v nabídce, ale když zavoláš, nabo pošleš mail, do pár dní zašlou na dobírku. Vloni stála sklenička 35 Kč. Já opravdu co to berem, nemám problémy.

evakrk (Pá, 1. 1. 2010 - 21:01)

Tak a dnes definitivně skončily vánoce. Aspoň mě to tak vždycky připadá. Včera jsem taky myslela, že to bude poklidný večer a nejdřív jedni sousedi, pak druhý, pak my na skok k nim a najednou byly dvě a jak jsem byla přetažená, tak jsem ještě po třetí nespala. Půjdu to dohnat, ale chtěla jsem vás všechny pozdravit.
Ani nebudu jmenovat, sotva koukám, jen jsem chtěla ještě říct Dášendě. Já kupuju domů šťávu z brusinek, mám to přímo do výrobce a tak není ani drahá. Kopnem do sebe každý den s mužem panáka. Dášendo zrovna včera jsem vyhodila skleničku, ale jdu kvůli tobě hrabošit před barák do popelnice, tak vydrž. Pošlu ti odkaz, kde je objednat.

endik (Pá, 1. 1. 2010 - 21:01)

Pro Lazara: Tak mi je jasné, že můj problém je asi dost malicherný v porovnání s tím, co máš za sebou ty. Já do práce nechodím, jsem na mateřské, ale šla bych hned... Zaměstnat hlavu, aby nevymýšlela blbiny.... Tak se drž, já jdu na taroky:-)

LAZAR (Pá, 1. 1. 2010 - 21:01)

Je to dost,ze do bedny pustili kocicaka GARFIELDA.....u Zuzky jen cekal na wc ve fronte,tam se vydovadi.. :-)))

LAZAR (Pá, 1. 1. 2010 - 20:01)

Kocoure....aby sis to spatne nevykladal,pis si co chces me to nevadi,ani Endik a kdokoliv...jen muj nazor,od toho to tady je,si myslim? Ty jako ITtechnik to snad nejak prezijes a pokud alespon rano budes funkcni..,ja byl trisknutej od rana a vystridal jsem ruzne fachy,ale ne uplne vysypanej...nekde jsem makal v civilu a bral vic love,jinde napr'.v dilnach geolog.pruzkumu spinavej jak prase...opravy kalovych cerpadel a navic s magorama,kteri si odhlasovali,ze nebudou drzet svacinu aby ji nemuseli napracovat ale baba jim ji nosila,takze zrali pri praci....ja to nevedel tak jsem si umyl ruce a zeru....a rikam si co tak cumeji blbe? No byl jsem tam jen 1mes.,a zmizel.....no tak tam se 'jako'makat nedalo navic normovano! :-(

Alča (Pá, 1. 1. 2010 - 20:01)

Zdravím všechny holky kluky.
Tak něco pro zasmátí.Už mám odstrojený vánoční stromeček a už jsem ho musela vyhodit i ven.Já a manžel jsme byi na Silvestra OK,ale zato náš pes ten se ukázal.Někde venku sežrala nějakou sviňárnu no a dala nám dáreček a vyblila se pod stromeček,když jsem křičela pes blije,tak ten stromek zhodila do těch blijanců.Já se začala taky dávit,až se mě třepala střeva.Chytla jsem stromek a rychle odstrojila a vyhodila z balkonu ven.
Tak Nový rok jako vymalovaný.Vy se budete smám,ale já zuřila.
Tak zatím ahoj.

endik (Pá, 1. 1. 2010 - 19:01)

endik bavím sa :)))) takze...To ani nemusíš vidět, kde ti ta dáseň krvácí, někde vzadu v puse a ani to nepoznáš. I kamrádka říkala, že to má běžně:-) A knedlík v krku je taky typickým příznakem PP, takže se hoď do klídku:-) Se mi to říká....:-) Odcházím do hospůdky, alkohol snad otupí na chvíli mozek, ale je mi už mnohem líp, když mám někoho s kým můžu pokecat. Tak se budu zase těšit:-)

Lucka (Pá, 1. 1. 2010 - 19:01)

kamarádi moji,nejsem prostě pánem svýho žití..těšila jsem se na včerejší válení a noční povídání s vámi,jenže jak jsme se vrátili od babi(odpol.naše rodina navštívila dokonce špitál ale o tom tady nebudu psát)tak potom jsem byla vtažena na návštěvu manž.kolegů,jakože na chvíli a byli jsme tam do 5 !!!,dnes spím,je mi beznadějno,jako každý Nový rok v posledních letech(Zuzi) a navíc jsem se v noci dozvěděla,že je na Moravě v nemocnici jedna moje dlouholetá hodně blízká osoba a je na tom prý blbě!!!!...takže už se začíná kácet v našem lese,čehož jsem se vždycky hrozně bála..
všem nicméně přeju dobrej tenhle rok a chci věřít,že bude!!

Drevokocúr (Pá, 1. 1. 2010 - 19:01)

LAZARE, asi máš pravdu, asi jsem baba k pohledání :-/ Nechápu jak jsem si "vorazil" a že jsem v totální prdeli... Do práce jdu v pondělí, nechávám se uschopnit i když jsem měl mít marodku do kontroly u chocholouše. Teďka s těma prachama, co dávaj nemocenskou bychom hryzali kýt z oken. AD zabrala, dopo se cítím většinou úplně OK, akorát ty večery mě přepadaj úzkosti... ale s tím se už dá žít. Aspoň budu chodit do fachy, na každého se budu usmívat a tlemit a domů jak přijdu, tak v současném stavu budu hledat způsoby jak ty večery zaspat. Chápu, jsou lidi, co maj víc problémů a jsou v "totální prdeli"... Je mi jasný, že svým skuhráním můžu lézt lidem na nervy, asi se na všechno vykašlu :-(

endik (Pá, 1. 1. 2010 - 19:01)

Endik ahoj.To budou nervy...Ahoj Nelo,
dík za podporu, budu se o tom muset přesvědčit dostatečně a pak bude snad klid:-)

LAZAR (Pá, 1. 1. 2010 - 18:01)

Endi...od toho to tady je,aby kdyz nic neni v Tv-byl nejaky program :-)) No jo,ale ted bez prdele,ty chodis do fachy jako DREVAR'....? Totiz jde o to,ze on jeden den hlasi jak broky super zabraly,ze uz je natesenej do fachy a druhy den hlasi ze je total.v prdeli i s dechem+TK+mozkovnou.....a tak si vorazil,ale to nemusel kdyz je stejne v prdeli-tot'muj nazor....at mne zde sez'erou-ze jde o chlapa? Stejne bych to hodnotil u kohokoliv......tyto srandy mam nastesti za sebou a uz nemusim krom penalu-nic resit......ale seru i na nej....at si mne rozeberou na nahradni dily...treba?***

Miss (Pá, 1. 1. 2010 - 18:01)

endik bavím sa :)))) takze nemozes citat, lebo tam je aj nador mozgu :))) nemusis endik ja mam vsetko tak nastudovane, ze ked som bola minule u dr. sa ma pýtala sestricka ake mam vzdelanie, ja catsokrat pozorujem, ze mam vacsie znalosti ako doktori a musim ich doplnat, tým sa nechcem chvalit, ale proste tato choroba ma k tomu posunula, mohla by som dostat titul bez skoly :)))ten nador na mozgu napadol aj mna mam uz par mesiacov parkrat do dna tik v oku, ale iba v jednom tak uz hutam, ale tak toje fakt skor od nervov ktore denno denne mamm z toho, ze stale myslim na choroby a ta krv neviem...dasna mi v tej chvili nekrvacali :( je to na nervy, ale na nejaku endokopiu pazeraku fakt nemam chut ble, inak mne trosku pomaha to, ze ked mi je uz 6 rokov na hovno a este zijem tak snad nic vazne to nemoze byt

Nela (Pá, 1. 1. 2010 - 18:01)

Endik ahoj.To budou nervy neboj,nádor v hlavě bolí jinak.A nejsi na hlavu,ale máš v hlavě zmatek a stres co to všechno spustí a pak člověk vyšiluje:-))

Byli jsme na onostroj ten se jim povedl!! Krása!! pokaždé mne to uvede do stavu,že bych se chtěla vznášet meti těmi jiskrami jako holoubek:-)

betty (Pá, 1. 1. 2010 - 18:01)

zapomnela jsem jeste na Renatku,Jitusky,Missinku,xxx a kluciky:)

betty (Pá, 1. 1. 2010 - 18:01)

Tak jsem zpet z rychle prochazky,hnusnym pocasim:(.Sli jsme cela rodinka a nasi 3psy se sousedem a jeho psem:))
Ahoj LAZARKU,kdyz te ctu,ze pises,ze uz to zvladas 30let a humor ti zustal,tak doufam,ze kus optimismu do budoucnosti zustane,v kazde situaci i nam:)
Jinak holky ja jsem na tom stejne,jak ctu priznaky nejake nemoci,hned zacinam pocitovat nejaky priznak-to se mi stalo s tim polykanim,cetla jsem o tom a bum,pocit sevreneho krku,....:((prave proto nectu ani prilozene letaky banalnich leku jako acylpirin:)
Jinak pro dnesek se sem uz nedostanu.Vola na me mala.Takze kraaasny vecer zbytku vecera vsem.
ZUZI a jeste k te stare otazce(to se mi v te dobe rozbil pc,proto jsem neodpovedela),kapoun-se tu ji na vanoce(sama jsem to nevedela-ted mi to rekl manzel)ale jen v urcite casti Italie,u nas na vanoce se ji susena treska-"stockfisch".Jinak ja mam zase otazku ohledne pince,ty mas Rozinku a to je fenka,takze asi mi neodpovis...jak naucit pejska,aby mi nezacal znackovat doma?Jsou mu 4mesice a zatim cura na plinku v krabici.
Diiik.Jeste jednou zdravim me holcicky Nelinku,Pajinku,Alcinku,Evinku,Silvinku,Zuzinku,Lucinku,....a Hanicku co tu porad chybi.

endik (Pá, 1. 1. 2010 - 18:01)

Co by za to jiny dal-pokecat...Tak to si mě hodně pobavil.... V pondělí jdu na to a mám měsíc o zábavu postaráno:-) Je mi líto, že to máš tak na prdlajs. Ale není všem dnům konec. Šaman by ti asi moc nepomohl, dle mého názoru podprůměrný psychiatr, co umí napsat tak leda hromadu prášků:-( Mně paradoxně pomohlo to, že jsem se smířila s tím, že jsem prostě na hlavu:-)

endik (Pá, 1. 1. 2010 - 17:01)

Uz piaty krat sa snazim...Aha, tak to si větší přeborník než já, ale AIDS jsme měla už taky:-) Mám to přesně jako ty, načtu si příznaky nějaké choroby a téměř s jistotu se mi začnou projevovat:-) Chtěla jsem se ti podívat jak se projevuje nádor na krku a tím tě uklidnit, jenomže všude se to píše i s příznaky nádoru na mozku, takže to bohužel nesmím číst:-), jinak by mně něco z těch příznaků zaručeně postihlo a špatně bych to vydýchávala:-) No nevím, jak ti to vyvrátit, když samotné my to jde špatně, ale já si vždycky vzpomenu na řadu těch "nemocí", co jsem už prodělala a snažím se přesvědčit o tom, že i tentokrát je to jen výplod mého chorého mozku:-) Vyšetření to jistí, ale taky se mi nechce...:-) Krev v puse máš nejspíš od zubu, taky se mi to stává...:-)

LAZAR (Pá, 1. 1. 2010 - 17:01)

Co by za to jiny dal-pokecat a 8roku v poho,.....ja jedu na broky pres30roku....a tys vylezla z ordinace vysmata a nic jsi nepotrebovala polykat....kde je ten S'AMAN? :-)) Drevenakocka zkousi broky o zavod a beha s 'manometrem' po chalupe a tady dostal rady at to zahodi a jde do fachy........si musel pripadat jak u posud.udrz'are,ti maji takove hlas'ky :-) Endi...,zajdi na EEG- MR-EKG-CT...RTG...ORL,laborku,internu,neurologii,skia kostry a uvidis ze budes zase fitova jak MIREK DUS'IN! :-) nebo RYCHLONOZ'KA?***

Miss (Pá, 1. 1. 2010 - 17:01)

Uz piaty krat sa snazim napisat a furt not responding a presypacie hodiny mi nabehnu na stranke vrr, tak este raz

endi k - vitaj :ň tak to si si taku klasicku chorobu vybrala :)podla coho sudis, ze mas nador na mozgu? vies kolko som sa ja nabehala po lekaroch? :( ked mi uz dosli vsetky "normalne" choroby zacala som si nahovarat, ze co ked mam aids, 2 x som isla dobrovolne na testy! preto som si tento rok povgedala, ze stacilo chcem zit konecne normalne! aj kvolitomu, ze musim ist do prace a tam studovat kazde pichnutie moct nebudem, ja najnovsie riesim, obavam sa nadoru krku, nielen ze citim hrcu v krku, ale zacala som aj kaslat - topresloo asi po mesiaci-akokeby ma tam nieco drazdilo, no teraz s ami parkrat stalo ze som citila krv v ustach a skoro som sa z toho zosypala, mala som krvave sliny, cim viac nan tgomyslim, tým horsie priznaky mam, uz sa citim ako totalny čarovny idiot :) na copomyslim hned mam priznaky fuj

dasenda - ahoj, co za zapal mas?

Reklama

Přidat komentář