Reklama

PANICKÁ PORUCHA PP10

Miss (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

fb ma napadlo preto, ze tam chodi dost ludi...tak ci tam tiez niekto nemeni statusy :)

Miss (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

Nela tak to si si uzila! ja si neviem rpedstavit mat teraz druhe dieta, teda absolutne nie, bude mi dlho trvat ký m rozcodim, ze musim chodit do prace a ako to bolo? zvykla si si rýchlO? kedy si vlastne dostala paniku

Nela (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

Miss já tam jsem,ale chodím tam dost málo.

Nela (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

To je mi jasné Missočko,že s panikou to už je o něčem jiném :-) No měla jsem syna po roce a třičtvrtě za dcerou a tak si užívala 5 let doma.Ke konci už jsem mluvila jako malá holka jako například-bác,hopi,pápá,lulu,aaa :-))Nejvyšší čas jít do práce a tenkrát naštěstí práce byla !!

LAZAR (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

Pajko....Endik ale jen vzal za kliku a byla fit,mela kliku a to je o necem jinem.....ted sla umrtvit 'nador v mozku' do lokalu a bude mozna v poho 5r.nez objevi neco zajimavejsiho.....a zapomnel jsem jestli pali c'van'ho? :-)

Miss (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

Nela - deficit spanku u panikarov je najhorsi, ja uz teraz v dobe najvacsej paniky som raz spala prene hodinu a isla na Ukrajinu na nakupy som myslela, ze je mi koniec az ked som zacala nakupovat preslo to, ale ta deralizacia so smrtelnym pocitom potom fuj, som od unavy ani zaspat nemohla

Miss (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

este som chcela..kolkí z Vas su na facebooku?

Nela (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

Pajko 4 hodiny spát !! to bych nerozchodila .Spím tak 8-9 hodin a jak píše Miss potácela bych se !

Miss (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

Nela - 3 roky, tak ako je u nas na SR rodicovska asi aj Vy to tak mate myslim, no aj ja by som prchala keby boli splnene 2 body, keby som mala pracu a nemala paniku :)

Nela (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

Pajko ty naše spáso ahoj !!:-)) 43 let paniku,to si nedovedu představit :-((

Evi a co pejsci ještě spí ?:-))

Miss (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

Pajka - 4 hodiny spanku to by ma zabilo, to vladzes potom fungovat? ja potrebujem 9-10 hodin aby som bola ok, pri 8mich zívam cely den a pri menej sa uz potácam :)

Miss (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

Lazar napríklad po veceroch :))) no vademecum medici je zmaknute a nielen raz :))) asi zavolam do Tvojho oblubeneho programu volej vestce nech mi povedia kedy tu paniku prekonam ;))) ale inak sila celu noc do rana to ide, to tí ludia nespia, ze stale volaju

Pajka (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

Lazare, tak to neumím tak natahovat, když se mi podaří spát 8 hodin, připadám si jako hvězda jasná :) běžně spím 6-7 hodin a někdy musím vystačit i se 4... dnes jsem prospala projev pana prezidenta a teď jsem zvědavá, jak to bude s usínáním...ještěže je zítra volno... děti sice přijdou na oběd, ale už jsem uvařila guláš, aby se pěkně uležel, takže zítra snad opět žádná honička...

Nela (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

Alčo u vás nablito a u nás nasráno,ale naštěstí to stíhala ven :-) Máš pravdu,že se tady směju,ale dovedu si to živě představit :-)

Kocure,tak at jsou na tebe v práci hodní a když bude nejhůř lupni si lex,nebo neurol a nenechej to moc rozjet !!

Endiku vzpoměla jsem si,že když jsem přemýšlela o nádoru v hlavě přečetla jsem si,že hlava bolí nejvíce před ulehnutím a ráno a stavy se nedají vydržet.To ty určitě nemáš!! Já taky ne,ale přesvědčilo mne až CT a magnet.rezonance.Jsme holt případy co ? :-)))))

Miss jak dlouho už jsi na mateřské ?? Já po 5 letech prchala do práce jako divá:-)) Ale to jsem nebyla s panikou .

LAZAR (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

Miss je to bida....jeste ze uz mas zmaknuty ty tlusty knihy,no nevim kdy bys to cetla? :-((

Pajka (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

Nojo, a je po vánocích... první měsíce roku bývají na moji psychiku největší záběr... tož uvidíme, jak letos...

Endik, Ty bys měla rchle zajít k doktorům, aby ses uklidnila. Dokud nebudeš mít lékařskou zprávu, že jsi OK, budeš vyšilovat. Mám PP 43 let a život jsem prožila krásně. Jde jen o to nelitovat se a vzít na vědomí, že zkrátka reaguju přecitlivěle na impulsy, kterých si ostatní ani nevšimou. Pokud člověk pochopí, co a proč mu je, uleví se mu... Stopni ten strach...poprvé ti doktor pomohl, je vysoce pravděpodobné, že pomůže zase. Mně nápor atak postihl před 9 lety a to bylo ještě v době, kdy jsem o PP nevěděla téměř nic... Beru léky a myslím, že je v životě relativně málo věcí a činností, ve kterých by mě kamrádka PP omezovala. Přijala jsem, že ji mám a odmítla jsem, aby mi zkazila život. Občas je to náročné, bojím se napsat, že ataky lomcováky už nemívám, aby se hned nějaká neprojevila...

LAZAR (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

Pomalu budu jak Rebelka,jeste ze dnes sla spat......ale v tom ma pravdu,takova vydatna chrupka to nema chybu.....posledne jsem to natahl skoro na 20h.a to si 'agregaty'odfrknou........t.j. jako kdyz vypadnou jistice....kam se hrabe sex :-)))

Miss (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

endik ako dlho si na materskej? mne vcera muz povedal, ze to mam z toho, ze som uz tak dlho doma 3 roky plus tehotenstvo...ze myslim na somariny, mne rodicovska konci o 2 týždne a predo mnou neviem co...si pamatam ako som si vydychla ked som nastupila na matersku, vravela osm si 3 roky nemusim nic riesit, ziadne omdlievanie v praci a tak budem pekne doma starat sa o dieta a zbehlo to strasne a opat stojim zoci voci "ozajstnemu" zivotu, zvykla som si byt doma, neriesit skoro rano MHD ci stres v praci, bude mi to chybat

Drevokocúr (Pá, 1. 1. 2010 - 22:01)

Evi, tak samo i tady. Vánoce definitivně skončily a vánoční lenošeníčko završila hezká pohádka o Nejkrásnější hádance :-))

Drevokocúr (Pá, 1. 1. 2010 - 22:01)

LAZARE, jasan plně chápu. A názor každého se počítá a je důležitý. Aj Tvé názory mě hodně pomohly. Fakt dobrý je, že mě ty stavy ráno už nedržej a jsem cca 2 týdny už během dopo OK. A ty večery ještě nějak s chocholouškem vyladíme... není možné. Už se na tu fachu docela těším. Na Silvestra jsem v obchodě potkal šéfa a už je celej na mě natěšenej :-))

Reklama

Přidat komentář